Jump to content

Recommended Posts

@okazwłoka,  nie odpisują, kiedyś raz odpisali ale to już chyba po 5-7 mailu jak mi nerwy puściły i zaniżyłem w 8 wiadomości poziom rozmowy (tzn monologu) ... co prawda wtedy akurat była moja wina (znowu można byłoby przytoczyć nazwę biznes-host i problemy z tym związane, tylko po co ...)

Edited by Dralik
  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Też uważam poziom kontaktu ze Statlinkiem na mizerny (mi akurat zawsze odpisują bardzo szybko). W systemie jestem krótko, ale w sumie od początku czuję się w nim jak piąte koło u wozu. Jeśli nie pojawi się jakaś poważna konkurencja na rynku, to pewnie się nie zmieni, a szkoda...

Na ten moment stalink jest najlepszym systemem i trzeba z niego korzystać, nie ma innej opcji.

Może dla niektórych to rzeczy oczywiste ale napiszę dla sprostowania, nie mogę powiedzieć, że odpisujemy na wszystkie wiadomości błyskawicznie, mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić że żadna wiadomość wysłana formularzem nie pozostaje bez odpowiedzi z naszej strony. Niektóre problemy wymagają analizy, nadajemy sobie priorytet, jeżeli widzimy coś ważnego dla systemu zajmujemy się tym w pierwszej kolejności a często krytyczna analiza dla prawidłowego działania systemu czy też jego skuteczności trwa kilka dni. Chcąc utrzymać model systemu darmowego wydłużamy czasem czas reakcji dla zgłoszeń mniej istotnych. Ale nigdy nie jest tak że nas tu nie ma bo i bez zgłoszeń mamy nad systemem pracy rozwojowej i analiz nie do przerobienia, gdyby system miał chodzić sobie sam nikt by nie napisał w tym wątku że to "najlepszy system" za które stwierdzenie dziękuję jest to najlepsze podziękowanie za naszą pracę. Nie można przy tym kontekście pominąć zgłoszeń które spychamy priorytetem z premedytacją na sam koniec. Są to zapytania o rzeczy które są wysmarowane w FAQ, czy też inne kwestie leżące po stronie Użytkownika od Użytkowników "po co mam szukać, po co sprawdzać, najpierw spytam". Tak jak pisałem mamy roboty nie do przerobienia i sympatyzujemy z Użytkownikami którzy potrafią dać odczuć że odrobili lekcje, szanujących w ten sposób nasz czas.

Edited by Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Panie i Panowie, skupiamy się bardziej na pisaniu na forum systemowym, tego nie ukrywamy. Najszybciej jest jak w sprawach technicznych piszecie przez formsa lub na Leon@<nazwasystemu.pl>  , w sprawach moderacji, pytań o strony, reocen do mnie adek@<nazwasystemu.pl>

Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi, jaka by nie była ;)   Po 1 stycznia będzie nowe rozdanie ,,mocowe". :)  Ponadto zachęcam do dodawania zasobów, na tę chwile nie ma punktów na rynku, my nie mamy, nie ma nikt większych ilości, a to co sprzedawane idzie jak świeże bułeczki :)

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

na tę chwile nie ma punktów na rynku, my nie mamy, nie ma nikt większych ilości, a to co sprzedawane idzie jak świeże bułeczki

Nie ma punktów na rynku (też potwierdzam), ale niektóre moje strony mają pokrycie w linkach 45-50%. Czy to jest jakiś bug z rozdzielaniem linków czy po prostu system się przytkał (ludzie nie dodają nowych linków bo nie mają punktów, a Ci co mają jakieś tam małe ilości to ich nie wykorzystują bo konta są opuszczone czy też jakiś inny powód)?

Piszecie że nie ma wolnych punktów, a u mnie każdego dnia ilość linków spada o 50-100, pomimo systematycznego dodawania nowych stron. Rzeczywiste wykorzystanie slotów spadło w przeciągu jakiś 2 miesięcy z 75% na 65%. Jak to wytłumaczyć?

No więc właśnie, u mnie wykorzystanie też wynosi 66% (czyli wszyscy mamy podobnie; więc to nie tylko u mnie). A punktów brak. Ja rozumiem że to jest powiązane:

Jest sporo osób które chcą kupić punkty, ale na rynku nie ma punktów -> wydawcy dodają strony do systemu, ale nie generują one wystarczającej ilości punktów, bo ilość punktów jest zależna od ilości przydzieleń -> żeby były przydzielenia ktoś musi dodawać linki -> nikt nie dodaje linków bo nie ma punktów na rynku

I tym sposobem koło się zamyka..

Rzeczywiste wykorzystanie slotów spadło w przeciągu jakiś 2 miesięcy z 75% na 65%. Jak to wytłumaczyć?

Po aktualizacji algorytmu Google poszła plotka że Statlink nie działa i wiele osób zaczęło masowo usuwać linki z systemu (przez co spada ilość przydzieleń i ilość punktów).

U mnie każdego dnia liczba przydzieleń rośnie. Ale faktycznie najszybciej przydzielenia rosną na nowych domenach ze SR. Moje nowe konto:

2016-11-27 -

Ilość Linków emitowanych: 3754

2016-12-04 12:22
Ilość Linków emitowanych: 4314

W tydzień. Zasoby wykorzystane: 66%