Jump to content

Recommended Posts

Paq ty piszesz jako wydawca, ja piszę jako klient, czyli osoba kupująca punkty. System trzeba dostosować do obecnych realiów, taka prawda. Ja wrócę do systemu dopiero jak przejdą na SR, wolę płacić za punkty więcej, ale przynajmniej wiedzieć za co się płaci. Za archiwalny PR dalej już nie zamierzam.

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

I siłą rzeczy będą powstawały nowe powierzchnie w szybszym tempie.

SEO tak szybko się zmienia, że pół roku na zmiany mogą pogrążyć całkiem system. Wystarczy, że w tym czasie powstałby konkurent z dobrym marketingiem i Statlink stał by się przeszłością.

Edited by okazwłoka
  • Like 4

Na 230 przydzieleń mam chyba 80-90% przydzieleń na stronach ze statrank 0 lub 1. Nie pozostaje nic innego jak moderować te lokalizacje, usuwać linki i liczyć na to, że kolejne przydzielenia będą na domenach ze statrank minimum 5 ;P

Czy wszystkim z profilem zaufanym gdy sprawdzają lokalizację linków wyświetla się komunikat:

Nie odnaleziono przydzieleń Linków.
Możliwe, że Linki nie zostały jeszcze zweryfikowane przez system.

Taki komunikat wyświetla mi się przy wszystkich linkach, nawet tych od wielu miesięcy wstrzymanych.
Edited by Brad

Na 230 przydzieleń mam chyba 80-90% przydzieleń na stronach ze statrank 0 lub 1. Nie pozostaje nic innego jak moderować te lokalizacje, usuwać linki i liczyć na to, że kolejne przydzielenia będą na domenach ze statrank minimum 5 ;P

Czy uwazasz ze strona statrank 5 jest lepsza dla ciebie niz SR 1 ?

Przypuscmy ze linkujesz na haslo "zegarki swatch" i masz do wyboru:

- strone SR1 ktora ma statrank bedac wysoko na haslo "zegarki"

- strone SR7 ktora ma statrank bedac wysoko na inne haslo z koszyka - "czyszczenie szamb"

Rozumiem ze wolisz ta SR7....

Jestem w systemie i klientem i wydawca, z mojego punktu widzenia SR1 swidczy ze strona jest widoczna w google i to w zupelnosci wystarcza niestety poprawy wymaga tematycznosc strony SR0 same wypadna powoli bo sie ich nie oplaca utrzymywac...

Pamietajcie ze to duza zmiana i wymaga stabilnosci w systemie, uwazam ze chlopaki odwalili kawal dobrej roboty, zmiana z miesiaca na miesiac spowodowalaby masowe linkowania domen i ich filtracje czego chyba klienci punktow by nie chcieli....

Przypuśćmy, że faktycznie linkujesz na hasło "zegarki swatch" i masz do wyboru:

-link ze strony głównej onetu

-link z tematycznego, kiepsko podlinkowanego gówna o zegarch

Rozumie, że wybierasz opcję nr. 2?

Musze cie rozczarowac ale strony SR7 nie sa glowna strona Onetu, to strony ktore sa na umiarkowanie wysokiej pozycji na jakies haslo z koszyka 3 tys hasel.... i tyle.