Jump to content

Recommended Posts

Chciałbym podpiąć trochę stron do statlinka, ale mam kilka pytań o podpinanie stron. Przeczytałem wszystkie informacje na statlink.pl, ale mam takie pytania w związku z brakiem PageRank i raczej nieaktualnymi informacjami na stronie statlinka:

1. Więcej punktów otrzyma serwis na świeżo zarejestrowanej domena czy na takiej z odzysku? Jeśli z odzysku to na jaki parametr zwrócić uwagę?

2. Czy jeśli podepnę świeżo zarejestrowaną domenę, to czy  muszę wymieniać co kilka miesięcy? Czy przed zarejestrowaniem takiej domeny muszę ją "podpiąć" do systemu?

Edited by okazwłoka
  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

1. Bez znaczenia. Domena musi być teraz widoczna w SERP'ach na konkretne słowa kluczowe, jakie monitoruje Statlink (a monitoruje te pozycjonowane przez reklamodawców).

2. Nie musisz wymieniać domen. Nie musisz podpinać jej do systemu przed rejestracją.

• Like 2

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

A jak wzrasta punktacja dla strony, gdy jej statrank wzrasta? Idzie to jakoś oszacować?

Dajmy przykład, strona ze statrankiem=0 daje w sumie 500 punktów. Ile dawałaby tych punktów dla statrank =1, 2, 3 itd. (reszta parametrów nie ulega zmianie)?

A jak wzrasta punktacja dla strony, gdy jej statrank wzrasta? Idzie to jakoś oszacować?

Dajmy przykład, strona ze statrankiem=0 daje w sumie 500 punktów. Ile dawałaby tych punktów dla statrank =1, 2, 3 itd. (reszta parametrów nie ulega zmianie)?

Nie wiem czy ktoś to sprawdza... Zasadniczo domeny z SR= 0 nie opłaca się tryzmać, bo i po co ?

Ciężko jest z nowych domen zrobić coś więcej niż SR=1, naprawdę ciężko.

@up dodałem domene co ma statrank 10 dostałem na dzień dobry 833 pkt pewnie gdyby ocena strony była wyższa, a jest 3 to i ilość tych pkt byłaby większa :)

To teraz niech weźmie na klatę trochę linków wychodzących i zobaczysz jaki będzie statrank.

Ze swojej strony radzę się nie sugerować mocno startowym statrankiem. Bo, po chwili domena przestaje odpowiadać na większość starych fraz i jest , tym bardziej, jak przyjmie sporo linków wychodzących.

• Like 3

Proszę o pomoc. Amatorsko pozycjonuje jeden serwis, mam do niego kilka stron zapleczowych i zastanawiam się czym je podlinkować. Pomysł padł na statlink. 

Czy ma to sens?

Czy żeby w ogóle zacząć trzeba znaleźć kogoś kto sprzedaje punkty, czy poprzez samego statlinka można odkupić punkty od losowej osoby?