Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Drodzy admini, mam wielka prosbe - robilem ostatnio podmiane kilku domen.

Wybralem opcje zamiany na nowa domene PR0, zgodnie z instrukcja podalem nazwy, system przyjal zarejestrowalem domeny, przenioslem strony, i system po zaindeksowaniu przeniosl je do moderacji....

.... przynajmniej taki byl komunikat, niestety strony maja w systemie status "Oczekuje na Google PageRank>0"

To chyba dziwnie skoro podmienialem na strony bez PR :)

Prosilbym o szybka naprawe tego bo strony wisza tak juz dobre kilka dni i chyba sie nie doczekaja podmiany a punkty mi wyzerowalo przechodzac na ten status....

No właśnie mnie to strasznie denerwuje że strona musi mieć PR "nabity" niby nie ma znaczenia PR ale każdy go respektuje jeszcze. To co mam mieć domeny z 1.5lat temu bo mają pr i takich mam szukać? Dlaczego tylko z PR są przyjmowane? Można zrobić podział przecież.

Dlaczego tylko z PR są przyjmowane? Można zrobić podział przecież.

Domeny bez PR [N/A] są przyjmowane od października ubiegłego roku. Dodajesz adres w trybie domeny niezarejestrowanej w rejestrze domen i masz za to punktację odpowiednią, jak dla domeny z PR1. Po 6 miesiącach taka domena idzie do podmiany i albo znów jako N/A, albo już z PR 1+

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

CHcialbym tylko zaznaczyc ze tak jak pisalem ta funkcjonalnosc nie dziala w przypadku jesli chcesz zamienic domene z PR na n/a.

System zamiast kierowac do moderacji taka domene podczas podmiany kieruje ja na sprawdzanie PR i zawiesza proces....

Czy moge prosic administracje o poprawe tego bledu ?

Od tygodnia wypadlo mi tak kilka domen bo zawiesily sie na podmianie....

jak to jest w sytuacji kiedy w serwisie mam:

1. Część wartościową z artykułami zgodną z wymogami statlinka.

2. Część gdzie jest: regulamin, podstrona kontakt itd czyli podstrony słabe

Wystarczy nie inkludować tam kodu statlinka?

Podczas podmiany domen, starą wyindeksujecie dodając do GWT ? Czy jakimś innym sposobem, który też jest szybki? Chciałbym uniknąć GWT w 100%. Tak się załatwiłem z domenami, bo musiałem dodać do GWT domeny, żeby wysłać prośbę o ściągnięcie komunikatu wirusowego i nawet jak usunąłem z GWT domeny, to jeszcze były w https://www.google.com/webmasters/verification/

i mi wyzerowało (PR) po jakimś czasie domeny.

Edited by arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

Cos się dzieje? Punktów przybywa, linków (starych) za mocno nie ubywa.

Przykład: mail z wczoraj, projekt "zeżarł" limit punktów - 2K, dziś sprawdzam - wszystkie linki przydzielone, zużycie punktów 1850. I generalnie od kilku dni, mimo przydzielania kolejnych linków w nowych projektach - punktów dostępnych przybywa zamiast ubywać. Nie jest to wielki ruch ale "na oko" byłem na zero z dostępnymi, powinienem dołożyć około 4K a mam wolne 4K - czyli w tydzień, przy przydzielaniu normalnym mam różnicę o 8K.

dymna.jpg

U mnie cały czas ładnie "rozdziela" linki. Choć zauważyłem, że od miesiąca znaczenie wolniej google je indeksuje. W GWT nie wiele przybyło a wręcz ubyło (pewnie tych których już nie ma).

Normalnie update był co 3-4 tygodnie, z opóźnieniem 14 dniowym (tak ja zaobserowałem). Wszelkie opóźnienia zawsze były związane z jakimś "zwierzakiem". Od 3 dni "mobile algo" jest ale czy z nim przypadkiem jakiś "Super Grover" 5.0, 6.0 czy 11.0 nie leci ?

• 2 weeks later...

Wam też tak wolno przydziela linki? Kupiłem 10k punktów 3 dni temu, przydzieliło mi do tej pory 11 linków, a powinno koło 100 linków. Dodam, że bez specjalnych wymagań tylko, żeby PR miało, a widzę, że zasoby są pełne, więc czemu nie przydziela?

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS