Jump to content
adek

STATLINK.pl

Recommended Posts

"Nie mylić update PR z zerowaniem PRę"

to tak jakby nie mylic sexu z analem...

teraz byl update pr i po prostu wiele domen wyzerowalo i nei mowcie, ze update pr to tylko wzrost a zerowanie to zerowanie, jak mi zeruje 2 domeny na miesiac a dzisiaj wyzerowalo 40?

z pewnsocia jest to za linki wychodzace, BL tutaj nie maja nic do gadania, podepnijcie taka wyzerowana domene do gwt to dostaniecie komunikat.

Statlink znowu bedzie teraz mial trudno okres.

Mysle ze trzeba pomyslec nad nowa grupa linkow, poza standard i gold. Takie z PR >1, ale dla domen świeżo zarejestrowanych, bez historii, z rozsądnym parametrem BLek.

sam mam pelno stron i zalwazylem ze tam gdzie sa linki wychodzace pr polecial a gdzie nie ma zadnego linka pr sie ladnie trzyma wiec nie rozumiem tu jednej wypowiedzi

Kolega wyżej ma rację przy okazji update PR Google zrobiło porządek z wyzerowaniem, wziąłem pierwszą z brzegu domenę co jej dziś spadł PR dodałem do gwt i moim oczom ujrzał się złowrogi komunikat

"Nienaturalne linki z Twojej witryny"

Niektórzy wypowiadający się tu piszą takie bzdury że gdyby ktoś był laikiem wyciągnałby z tych wypowiedzi totalnie błędne wnioski.

Site.net - zakładam że nie masz żadnych stron w statlink gold bo inaczej wiedziałbyś że w goldach tak jak w standardzie page rank bardzo pospadał. Tylko skoro nie masz wiedzy jak wygląda sytuacja w goldzie to na jakiej podstawie siejesz zamęt i proponujesz żeby może zrobić taki schemat linkowania jak w goldzie?

Albo te bzdury że przyczyną są linki wychodzące. Mam kilkadzisiąt domen przechwyconych które jeszcze nie zamonotowałem do statlinka i pagerank obniżył się im w takich samych proporcjach.

Po prostu był bardzo ostry update i tyle w temacie.

A na koniec fundamentalne pytanie - w jaki sposób podlinkowałeś te przechwycone domeny że uważasz że powinny one trzymać pagerank i to że go własnie straciły to kwestia zerowania? Na większości tych expirek jest już znikoma ilość backlinków lub są jakieś śmieciowe więc nie dziwota że page rank im leci.

Tyle ile osob tyle opini,

wiec mozesz sie z moja nie zgodzic ale patrzac po moich stronach im wiecej strona miala linkow wychodzacych to zerowalo PR

strony ktore nie mialy linkow albo mialy ich malo pr sie utrzymal a nawet gdzie nigdzie wzrosl

Kolega wyżej ma rację przy okazji update PR Google zrobiło porządek z wyzerowaniem, wziąłem pierwszą z brzegu domenę co jej dziś spadł PR dodałem do gwt i moim oczom ujrzał się złowrogi komunikat

Zgoda, chociaż to też nie jest reguła. U mnie ok. 60 % domen z wyzerowanym PR ma powiadomienie o nienaturalnych linkach, 40 % nie.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

to ja dodam ciekawostkę od siebie: była ta słynna spam lista, koniec końców było na niej ok kilkunastu moich stron, z tego statlink wyzerował punkty około ~10 z nich (bo były PR0)

dodałem wszystkie do GWT, aby je szybko wyindeksować, powiadomienie było tylko na 1...

Patrząc na wykaz linków widać ogromną ilość wyzerowań, a jeszcze przecież PR nie został do końca zaktualizowany w Statlinku, chyba już się nawet system przytkał bo nowych nie przydziela

Patrząc na wykaz linków widać ogromną ilość wyzerowań, a jeszcze przecież PR nie został do końca zaktualizowany w Statlinku, chyba już się nawet system przytkał bo nowych nie przydziela

Do czasu zakończenia procesu aktualizacji powinna być w statlinku wstrzymana opcja sprawdzenia PR dla stron ponieważ przy tak duzej ilosci ubytku PR każdy dzień jest cenny do podmiany. Dziś wyzerowana domena w statlinku za trzy dni może mieć PR2 ale już została wymieniona na nową.

Panowie i panie jak idzie podmiana domen w systemie ? Muszę przyznać, że mnie mocno po kieszeniu to dotknęło, kupić taką ilość domen z PR, chyba sam zaczne kupować punkty taniej wyjdzie i mniej strony przy tego typu updateach

tez dostalem mocno po kieszeni, ale zalwazylem ze gdzie nie gdzie mi PR wraca,

a co do domen z PR to mam pod dostatkiem chetnie sie nimi podziele :D

Edited by Site.net

Od kiedy userzy zaczeli laczyc usluge eksportu BL z importem disavow przestala miec racje bytu :)

Ale to nie problem ją wyciagnąć :)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl