Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Czy kwestia "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" została poddana analizie wg wytycznych z FAQ ?

Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, że linki są a system ich nie widzi tylko o to, że w ogóle nie wyświetlają się na podstronach mimo ich przydzielenia.

Edited by msurma

Adek, no po prostu bez żartów proszę. Wyraźnie napisałem w poście ID strony o jaką chodzi! Po cholere mam pisać po raz enty kolejnego maila, jak widać, jak byk jaka to strona z którą jest problem? Ok, napiszę - z ciekawosci czy wogóle dostanę odpowiedź.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Czy kwestia "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" została poddana analizie wg wytycznych z FAQ ?

Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, że linki są a system ich nie widzi tylko o to, że w ogóle nie wyświetlają się na podstronach mimo ich przydzielenia.

Dokładnie chodzi o to że linki w ogóle się nie pojawiają po przydzieleniu. U mnie taki problem pojawia się na np na stronach: 73186, 73187, 73325, 73065, 73172.

Ja upomnę się o moderację raz jeszcze.

Czekanie tydzień na aktywowanie stron to troszkę za dużo moim zdaniem.

Jedna z moich stron czeka na moderację już bite dwa miesiące...

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

chcialo sie poprawic system na lepszy ale wyzszedl duzo gorszy ,

wiec chyba lepiej by bylo jesli zostalby wczesniejszy system i nikt by tam rak nie wkladal . Bo co chwile pojawiaja sie nowe bledy i problemy ktorych niestety nikt nie rozwiazuje albo poprostu nie umie rozwiazac

To było do przewidzenia, sam linkuje pewne domeny od kilkunastu i nawet więcej dni i nadal tyle pkt ile było także nie wierze w to ze im więcej robot google na stronie tym więcej pkt i nie tylko podstrony linkuje.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

widze ze problemow ze statlinkiem coraz wiecej, ciężko pkt nalicza a cena 1 k pkt na wynajem to 10 zl !! przegięcie ! cena spada zamiast rosnąc

moze wrocie do starych zasad statlinka i bedzie po problemie haha

a nie caly czas jakies zamieszania i problemy ktorych nikt nie potrafi rozwiazac ani na nie odpowiedziec

bo jak dalej tak bedzie to chyba bardzo duzo osob od statlinka sie od wroci

Site.net problemy były zawsze i zawsze były rozwiązywane, tak jest od 5 lat, tak jest i teraz nic się nie zmieniło. Inaczej by nas nie było byłaby tylko ręka której nie byłoby już w co włożyć ;)

Ivelios czekasz już ponad 2 miesiące i nagle wzięło Cię na napisanie tego na forum. Gratuluje determinacji w rozwiązywaniu swoich problemów.

Tak problem przydzielania mamy ogarnięty, przypominam jednak o konieczności zrównoważonego podlinkowania zasobów w celu lepszego wdrażania się Stron.

Edited by Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Brakuje mi w statlinku jednej kluczowej funkcji. Obecnie gdy chcę zrezygnować z linków na danej domenie to jedyne co mogę zrobić to wrzucić je do disavow tools. Nie mogę takiego linku zdjąć ze statlinka bez poświęcenia sporej ilości czasu na jego zlokalizowanie. Z tego powodu aby użytkownicy sami nie zgłaszali stron z systemu proponuje wprowadzenie funkcji, w której podaje listę domen, które moim zdaniem są niebezpieczne. Wówczas statlink przeszukuje bazę i wypisuje listę stron, które są linkowane niebezpiecznymi linkami.

Plusem takiego rozwiązania jest to, że gdy zgłaszam disavow lub chcę wyrzucić jakieś linki, które mi się nie podobają profilaktycznie to mogę to zrobić przez statlinka bez zgłaszania tego w disavow.