jimmi

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

Polecane posty

A to co ja mam powiedzieć :( na home.pl mam różnego rodzaju usług kupę. Domeny, hostingi z kreatorem i jeszcze jakiś sklep. Trzeba się będzie przenosić powoli z tymi domenami.

Skuteczna metoda izolacji. Zobacz: cennik ocieplania pianką. Nowoczesna izolacja to realne oszczędności w ogrzewaniu domu.

Napisano (edytowany)

polecam Microhost,

przedłużenie na kolejny rok:

*.com.pl - 32 zł netto

*.pl - 40,20 zł netto

*.com.pl - 7,85 zł netto

*.pl - 9,89 zł netto

Też uciekłem z home bo chcieli ponad 100 netto za rok i nie było mowy o rabacie.

P.S. Dla sympatyków, link to reff :P

Edytowano przez AdamBoganD

szybki wniosek o pożyczkę na www.prywatna-pozyczka.pl do 2000 zł na 90 dni

do 25000 zł na 48 m-c www.na-raty.pozyczkabez.pl

www.szybka.pozyczkabez.pl - 5000 zł na 30 dni

15 minut temu, Dralik napisał:

To jakaś wiekowa firma, czy wybryk natury

Koło dekady już są na rynku.

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Nie dawno dostałem pro forme za 5 domen na kwotę 790 zł brutto. W home oczywiście. Jestem u nich w zasadzie od początku działalności, żadnych ulg na domeny. Za to na serwery spore rabaty.

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

3 godziny temu, Dralik napisał:

@up taniej jak na ovh :o To jakaś wiekowa firma, czy wybryk natury, w którym na końcu będzie podobnie jak w gnum

No faktycznie na *.pl taniej 45 groszy

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Napisano (edytowany)

www.Hekko.pl : kod -50% na Hosting WWW: H50Y17BGOW 

z kodem hosting już od 30zł / rok

mini_baner2.png

Przy parę tysiącach już można samemu nawet partnerem NASK stać, nawet kwota wpłacana na poczet przyszłych zakupów chyba zmniejszyła się.

re287am9.jpg

Kiedyś jak dobrze pamiętam wplata (prepaid) była 50k.

re287am9.jpg

Nie pamiętam tego momentu w publicznych informacjach (nie rozmawiałem z nimi w latach 2003-2005) a w archive znalazłem 50 domen web.archive.org/web/20030618120938/http://www.dns.pl:80/porozumienie/warunki_wstepne.html w 2003 a później 10 000 web.archive.org/web/20060101040023/http://www.dns.pl:80/porozumienie/warunki_wstepne.html od 2006 ;)

• Like 1

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś problemem był panel. Że oni nie NASK nie udostępniał żadnego panelu tylko API czy coś podobnego i partnerzy musieli się wpiąć. Więc dla osoby która chce po prostu obniżyć koszty domeny o kilka te parę groszy razy X domen - może to być już przeszkodą, że musi zlecić panel + pilnować tego by wszystko w nim dobrze śmigało. Ale tu najlepiej by się osoby które są bezpośrednio partnerami wypowiedzą na ile to jest problematyczne.

Moje strony: http://www.s90.pl | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                                                           Grupa 10 Katalogów Firm - z wysokim TRUST

seo_stat_logo.png

Z tego co się orientuję panelu nie ma i nie będzie, bo to jest rozwiązanie typowo dla resellerów, gdzie posiadanie panelu opartego o systemy operatora nadrzędnego jest konieczne.

Niemniej myślę, że nie jest to coś, czego się nie da opanować. 

Tak czy inaczej to musi być mowa o ogromnej ilości domen, żeby w ogóle się opłacało. Grunt to zejść z poziomu jaki oferuje chociażby home, przebicie 100% wydaje się być nieco duże ;-)

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.