jimmi

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

Polecane posty

blake    2674

w kwietniu mam z 10 domen do opłacenia, jak zostanę to dodatkowa stówka nie moja

Po co chcesz przedłużać domeny, które na siebie nie zarabiają?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

301 z mocnej domeny za 100 PLN - zobacz

noupe    182

@kamtu, sprawdź CityNetwork.pl - ostatnio przedłużyłem u nich *.pl za 49,20zł brutto.

Edytowano przez noupe

www.Hekko.pl : kod -50% na Hosting WWW: H50Y17BGOW 

z kodem hosting już od 30zł / rok

mini_baner2.png

walendm    0

W moim otoczeniu z tego co słyszę, to znaczna większość korzysta z OVH... Przypadek? Ja swoją przygodę raczej również zacznę od tego serwisu.

Adaś1975    0

No ja mam domeny w 1&1 , jestem zadowolony PLka na start przez rok 9,90 pózniej ok. 99 zł.

Najlepiej wziąść u nich hosting + domena w pakiecie (koszt na pierwszy rok 58 zł)

Hosting ten ma możliwość zakładania bazy danych 10 sztuk po 1 Giga.

Transfer bez limitu, php,ftp,możliwość podpinania plików pod domeny,itd.

Po roku 118 zł w tym jest opłacony serwer jak i domena w pakiecie.(opłata roczna)

Subdomen 99.

Do tej pory nie miałem problemów z hostingiem i chwalę sobie obsługę klienta.

Nie ukrywam iż nie informowałem się odnosnie innych usług , bo nie miałem takiej potrzeby.

Podobno OVH jest również ok, tylko nie wiem jak wygląda sprawa z transferem miesięcznym.

To jest moje zdanie odnośnie 1&1 , ja jako laik jestem zadowolony z ich usług.

Proszę się więc nie sugerować tylko moją opinią.

Obecnie kilka miesięcy temu dokupiłem drugi hosting w 1&1, spodobał mi się fakt iż ten drugi pakiet posiada inne IP.

Pozdrawiam serdecznie.

blake    2674

serio? :D Kurde jak ja lubię takie szemranki :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

301 z mocnej domeny za 100 PLN - zobacz

mcmagik    1606

@Adaś1975 zauważ, że d*py nie urywa - ani hosting ani marna szeptanka ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Konik^Morski    683

No ja mam domeny w 1&1 , jestem zadowolony PLka

a ja już nie mam żadnej domeny, bo jestem bardzo niezadowolony jak nikt nie odpowiada na żądania odnośnie rezygnacji z przedłużenia.

Totalna olewka, zapadają się pod ziemię.

Najlepiej wziąść

wziąć słownik języka polskiego

Transfer bez limitu

Interesujące. Mój limit czytania banialuk się wyczerpał, dalej nie mam siły czytać.

Szczerze odradzam !

I jak profesjonalny szemraczu, dobrze wyszło ? Wszystko zgodnie z planem, też się cieszę.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

start007    0

Witam, chcę zakupić domenę PL.

Mam konta na linuxpl oraz cal jednak zauważyłem, że prowadzenie tam płatności za domeny jest nieopłacalne. Znalazłem jakiś ranking na internecie ale nie wiem ile w tym prawdy.

Gdzie najtaniej kupić domenę tak aby koszt jej prowadzenia w długoletnim rozliczeniu opłacał się? To nie będzie domena na rok z promocji. Bierzmy pod uwagę aby maskowało właściciela domeny w whois ponieważ mam jedną domenę gdzie podane są moje dane od A do Z  :( Dodatkowo patrząc przyszłościowo łatwość opuszczenia rejestratora w razie lepszych ofert. W cal gdy to robiłem kilka lat temu miałem ogromne problemy z "ucieczką".

Pomożecie?  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.