jimmi

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

Polecane posty

blake    2674

od kilku lat mam u nich domeny i nigdy się nie zawiodłem

Oj a ja słyszałem już dziesiątki płaczy tych którzy się zawiedli... Jak to leciało?

http://forum.webhelp.pl/hosting-www-i-domeny/opinia-o-domeny-pl-t233967.html

http://www.goldenline.pl/grupy/Komputery_Internet/web-hosting-sewery/uwaga-na-domeny-pl-opinia,2945642/

Niestety trafiłeś na kamień z tą marną szemranką, nie to forum (z resztą na każdym innym branżowym też nie zawojujesz).

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

301 z mocnej domeny za 100 PLN - zobacz

SiXwishlist    0

Tylko OVH , ponieważ nie ma problemów z wydawaniem kodów , firma nie znika i nie robi utrudnień typu - kontakt się urywa bo klient chce przenieść domenę :faja:

Paq    382

Nie ma problemów z wydawaniem kodów? OVH jest w czołówce firm, które utrudniają ten proces do granic możliwości. Wydanie kodu trwa kilka dni, trzeba skanować wnioski i słać pocztą. Rzeczywiście pierwsza klasa.

• Like 1

paq-studio.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

MaxPan    5483

SiXwishlist daje czadu z tym nabijaniem postów. Ostatnie słowne ostrzeżenie.

Co do kodów to jest wiele firm co wydają kody od ręki, online.

• Like 1

cev99yrg.jpg

cannot    10

Ja od siebie mogę polecić Aftermarket. Kod AuthInfo pobieramy w panelu administracyjnym bez żadnych wniosków

.

Co do odnowień istnieje cennik hurtowy i już przy utrzymywaniu u nich powyżej 5 domen będziemy płacić taniej.

Powyżej 50 domen (kwoty netto):

Domena	Rejestracja	Przedłużenie	Reaktywacja	Transfer	Cesja
.pl	9.95 PLN	46.95 PLN	56.95 PLN	bezpłatny	bezpłatna

Reflink: aftermarket.pl

Czysty link: aftermarket.pl

Edytowano przez cannot

Domeny internetowe - ABC domainingu. Sprzedane domeny - comiesięczne zestawienie wysokich sprzedaży domen. Finanse, kredyty, pożyczki, lokaty w jednym miejscu Finanse.net.pl

Ptaq    134

Aktualnie rejestruje globalne (.com, net, biz, itd.) w OVH.

Wszystkie .pl / com.pl / regionalki - w premium.pl

Kiedyś jeszcze rejestrowałem w godaddy (tanie .info były / abonament "klubowicza" itd.) potem ceny poszły do góry ceny zakupów już często nie były promocyjne więc już się wycofałem.

W aftermarkecie tez mam kilka - ale to głównie po przechwyceniu.

Moje strony: http://www.s90.pl | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                                                           Grupa 10 Katalogów Firm - z wysokim TRUST

seo_stat_logo.png

noupe    182

A co myślicie o gnum.pl ? bo gdzieś tu był temat i ceny mają spoko, jak z kodami? i ogólnie jakieś doświadczenia?

Kod authinfo w gnum generujesz sobie od ręki w panelu.

www.Hekko.pl : kod -50% na Hosting WWW: H50Y17BGOW 

z kodem hosting już od 30zł / rok

mini_baner2.png

SiXwishlist    0

SiXwishlist daje czadu z tym nabijaniem postów. Ostatnie słowne ostrzeżenie.

Co do kodów to jest wiele firm co wydają kody od ręki, online.

Tego nie rozumiem? czy wyrażenie opinii jest błędne? Przepraszam mam pytać czy mogę coś napisać? A może po prostu przenosisz własne uprzedzenia z innego forum?

Pisząc na temat OVH dokładnie chodzi o poczucie bezpieczeństwa ,które daje dlatego tak wiele osób korzysta z ich oferty. Sprawy związane z wydaniem kodu nie są problematyczne o ile domeny nie są kupowane by nimi handlować. Na pewno OVH daje gwarancję jako znana marka i współpracuje z podmiotami gospodarczymi które korzystają z ich usług. Nie widze powodu by o nich nie wspominać i nie wyrazić własnej opinii w tym temacie.

Arkadiusz    77

Drugiego WHT tu nie zrobisz, zapomnij ;)

• Like 1

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

kamtu    3

do dzisiaj byłem zadowolony z aftermarket, jako jedynego normalnego operatora domen,

zawsze za odnowienie domeny .pl płaciłem około 58zł, a teraz?

56.95zł netto

70.05zł brutto

2.10zł prowizja payu od płatności

72.15zł <ciach>

może forumowe trole poradzą gdzie się opłaca przenieść,

w kwietniu mam z 10 domen do opłacenia, jak zostanę to dodatkowa stówka nie moja,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.