Jump to content
Sign in to follow this  
marynistyka.org

AdSense w Galerii - na stronie głównej jest, na podstronach nie ma... :( Dlaczego?

Recommended Posts

Witam serdecznie :)

Mam kolejny problem w mojej przygodzie z Adsense ;) Wstawiłem 2 banery AdSense do mojej Galerii.

Galeria stworzona jest w programie Coopermine Photo Galery.

Problem polega na tym, że na stronie głównej wyświetla reklamy super, natomiast na podstronach (jakichkolwiek)... zupełnie nie wyświetla wcale... :(

Mógłbym Was poprosić o pomoc - co zrobiłem źle? Dlaczego tak się dzieje?

Wstawiłem również baner na moją drugą stronę - Marynistyka.waw.pl - tam jest wszystko w porządku - wyświetla zarówno na stronie głównej jak i podstronach.

Do tego zastanawiam się nad wstawieniem wyszukiwarki Google AdSense na moją najgłówniejszą stronę - Marynistyka.org (na samej górze, na środku - pod banerem i top menu) - co myślicie o takim doborze jednostek Google AdSense - właściwe, za dużo, za mało? Coś zmienić, coś usunąć, coś dodać?

A może dodać jeszcze do Marynistyka.org "Jednostkę linku" - płaski baner wyświetlający 5 tematów (bez opisów)? Czy to nie osłabi zbytnio mojej najgłówniejszej strony? Nie będzie za dużo?

To mój "pierwszy raz" z Reklamą Kontekstową :) - stąd moją niepewność i zagubienie... Byłbym Wam bardzo wdzięczny za opinie.

Bardzo z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie

Marek :P

Edited by marynistyka.org

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Reklamy dobierane są na podstawie treści, a w przypadku galerii tej treści jest bardzo mało, albo jej w cale nie ma, dlatego ciężko jest dopasować jakiekolwiek reklamy.

Druga sprawa, kiedy wstawiłeś reklamy, jeśli dziś to musisz trochę poczekać.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Mar - wielkie dzięki - faktycznie reklamy zaczynają się wyświetlać :)

Dodałem je dzisiaj rano.

Lis - a opis parametrów każdego zdjęcia, a opisy zdjęć użytkowników, a komentarze, a listy rankingowe - to nie treść? Powinienem usunąć reklamę z Galerii?

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi ;)

Pozdrawiam

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Lis - a opis parametrów każdego zdjęcia, a opisy zdjęć użytkowników, a komentarze, a listy rankingowe - to nie treść? Powinienem usunąć reklamę z Galerii?

Ja tam nie wiem, co Google traktuje za treść. Kilka zdań w mojej opinii powinno być co najmniej...