Jump to content

GotLink.pl

Recommended Posts

Nigdy wcześniej nie używałem rotacyjnych SWL, dzisiaj postanowiłem zacząć z nimi zabawę i wybrałem gotlink.

Teraz amatorskie pytanie na początek, załóżmy, że chcę linkować roczną domenę, linkowaną linkami stałymi od około roku. Ile pkt przeznaczyć na frazę/domenę aby system zadziałał skutecznie i bezpiecznie?

skutecznie i bezpiecznie
To akurat nie idzie ze sobą w parze :) Już sam fakt że pozycjonujesz niesie za sobą pewne ryzyko. Co do ilości punktów to wszystko zależy od fraz i ich ilości bo można mieć 10 fraz i np zacząć dawać po 500 punktów na fraze a można mieć np 100 i nie dasz już od razu 50k punktów na te frazy :)

Daj np po 500 punktów na fraze i co jakiś czas zwiększaj :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

Chyba jestem ślepy bo nie widzę nigdzie opcji "podziękuj" a wiem, że jest :)

Opcja dostępna jest tylko dla osoby zakładającej wątek.

Nie przesadzajmy :P Strona która nie jest sztucznie linkowana i jest w 100% zgodna z wytycznymi Google nie powinna zostać zbanowana/zfiltrowana :P

Zawsze może znaleźć sie jakiś życzliwy. ;)

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Czy można prosić o dodatkową kolumnę z informacją KIEDY dany podlink w MULTI-linku został dodany ? Zwykłe linki już to mają ale bardzo by się przydało to również W multilnku.

O ile zwykłych linków jest ok 200k to już tych w multilinkach ponad milion - przechowywanie dodatkowej takiej ilości informacji mogłoby nie korzystnie wpłynąć na wydajności i stabilność... dlatego na obecną chwilę nie przewidujemy zmian w tej kwestii.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

• 2 weeks later...

Często odwiedzam blog użytkownika ptaq.

Ostatni wpis: http://www.pozycjoner.biz/test-swl-troche-inne-wyniki/

Dzisiejsze wyniki bardzo dobrze odzwierciedlają - to, że każdy z tych 3 systemów ma zbliżoną moc i mimo. A do tego charakter systemów (rotacyjne) powoduję - że czasem linki są na lepszych stronach, czasem na gorszych stąd takie wahania.

Czyli wniosek taki, że każdy system wymiany linków jest podobnej mocy. Zastanawia mnie jednak ta różnica w cenach.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Często odwiedzam blog użytkownika ptaq.

Ostatni wpis: http://www.pozycjoner.biz/test-swl-troche-inne-wyniki/

Dzisiejsze wyniki bardzo dobrze odzwierciedlają - to, że każdy z tych 3 systemów ma zbliżoną moc i mimo. A do tego charakter systemów (rotacyjne) powoduję - że czasem linki są na lepszych stronach, czasem na gorszych stąd takie wahania.

Czyli wniosek taki, że każdy system wymiany linków jest podobnej mocy. Zastanawia mnie jednak ta różnica w cenach.

dlatego, ze wartosc towaru ustala rynek i z ekonomicznego punktu widzenia mamy tu doczynienia z poza ekonomicznymi czynnikami wplywajacymi na cene (ahh, to wyksztalcenie)

krotko mowiac - w umyslach klientow weblink ma najwyzsza pozycje i jego cena jeszcze dlugo bedzie wysoka.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!