Jump to content

Recommended Posts

Dzięki za info. Odnośnie punktu 2 - chodziło mi czy jest też bonus 5000 za domeny typu .be, .fr, .de itp. ? Ogólnie to domeny TLD, ale jak się Gotlink na to zapatruje?

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

mam beke za kazdym razem jak widze te porownania;)

To prawda, oby zawsze było do czego porównać i się zastanowić :)

1 - tak ja u siebie mam 5000 za takie domeny

...powiększane o:

- bonus za niską liczbę linków wychodzących do 25%

- bonus za wysoki poziom BL do 25%

3 - tak sumuja sie za główna 5000 + za PR 5000 + plus za site + plus IP

...a następnie powiększane o:

- bonus za niską liczbę linków wychodzących do 25%

- bonus za wysoki poziom BL do 25%

w gotlinku nie ma podzialu na lepsze i gorsze tld

Zgadza się. Tak samo nie ma podziału na lepszych i gorszych użytkowników jak również limitów linków/stron a ceny nie są obciążona dodatkowymi kosztami z tytułu opłat za konta PRO :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Błyskawicznie przybyło nam kilku milionerów więc zostały wdrożone nowe kryteria i oceny sprzedawców:

star1.png Gwiazda brązowa - użytkownik współpracuje z co najmniej 5 odbiorcami, a obecna łączna wartość transakcji przekracza ponad 2 mln punktów.

star2.png Gwiazda srebrna - użytkownik współpracuje z co najmniej 10 odbiorcami, a obecna łączna wartość transakcji przekracza ponad 5 mln punktów.

star3.png Gwiazda złota - użytkownik współpracuje z co najmniej 15 odbiorcami, a obecna łączna wartość transakcji przekracza ponad 10 mln punktów.

Na dzień dzisiejszy sprzedaż przekracza 170 mln :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Update czego?

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Mam jeszcze jedno naiwne pytanie, na które nie znalazłem jasnej odpowiedzi.

Załóżmy, że serwisy dodane przeze mnie do Gotlinka dostają masowego bana w Google. Ile czasu mam na reakcję (czyli np. dodanie serwisów z "rezerwy" do systemu) od momentu zauważenia wyzerowania site przez system?

search_auditor_500x80.png

Synoglota - synonimizator języka polskiego i angielskiego: ZOBACZ - lato się skończyło, a promocja trwa! :)

To zależy, site stron sprawdzany jest co 3-4 dni, jeżeli wyłapiesz ban przed tym jak wyłapie je gotlink to masz bonusowe dni. Po tym jak je gotlink wyłapie to masz jeszcze z 1-2 dni.

Dzięki,

No właśnie ciekawi mnie oficjalne stanowisko i dokładna wartość (przy założeniu, że dostaję bana i pechowo system od razu złapie taką informację). "Przezornego..." i tak dalej... ;)

Synoglota - synonimizator języka polskiego i angielskiego: ZOBACZ - lato się skończyło, a promocja trwa! :)

Czy w multilinku ustawiając wiązania stałe mogę w jednej linii wstawić kilka anchorów? Np. anchor1#anchor2#anchor3 itp.?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Jaki jest adres z jakiego łączy się Gotlink ze skryptami na stronie? Na jednym serwerze chyba zablokowali Gotlinka w firewallu bo nie mogę aktywować nowych stron, jeszcze kilak dni temu nie było tego problemu tam.

--------

Linki się wyświetlają normalnie (jak utworzę plik z linkami dla tej domeny) ale aktywować nie mogę.

Edited by elsajko

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Co jaki czas jest update?

Okresowo, co kilka miesięcy. Ale jeśli tak jak ostatnio pojawia się nowy sprzedawca i dodaje 2000 domen na unikalnych IP z PR=>1 i generuje 20 mln punktów natychmiast znajdując na taką ilość klientów to i z naszej strony jest natychmiastowa reakcja :)

Ile czasu mam na reakcję) od momentu zauważenia wyzerowania site przez system?

Posługując się średnimi to system zauważa po 3 dniach, oznacza takie domeny aby i użytkownik miał tego świadomość a po 24h rozpoczyna deaktywację.

Czy w multilinku ustawiając wiązania stałe mogę w jednej linii wstawić kilka anchorów? Np. anchor1#anchor2#anchor3 itp.?

Niezależnie od wiązania, urle i anchory podajemy jeden pod drugim.

Jaki jest adres z jakiego łączy się Gotlink ze skryptami na stronie?

Niezmiennie od 5 lat - ping gotlink.pl > 78.46.80.113 Jeśli w grę nie wchodzi zmiana dnsów przy której trzeba odczekać minimum 24h, to można podesłać przykładową domenę i podejrzmy co widzi na dany moment system.

Uwaga!

Blisko 15.000 unikalnych IP w systemie :)

Ponad 15.000 serwisów PR=>1 :)

Ile czasu mam na reakcję) od momentu zauważenia wyzerowania site przez system?

Posługując się średnimi to system zauważa po 3 dniach, oznacza takie domeny aby i użytkownik miał tego świadomość a po 24h rozpoczyna deaktywację.

A czy nie dałoby się tego czasu przedłużyć z 24h do 48h? W pechowej sytuacji duża ilość stron może polecieć np. na początku weekendu i jeśli zostanie to szybko zauważone przez system (pechowa zbieżność, ale całkiem prawdopodobna) to prawie nie ma możliwości zareagować.

Przypuszczam, że większość wynajmujących ma jakiś bufor punktowy, ale w krytycznej sytuacji mogłoby być konieczne dodanie nowych domen do systemu czy choćby nawet kupno punktów, by utrzymać ciągłość przelewów.