Jump to content
kempisty

Sunrise System z Poznania

Recommended Posts

Szlaf, czemu tak późno , obstawiałem, że strzelisz ten tekst kilka postów wcześniej :D

PS

brakowało w wątku Twojego "optymizmu" :D

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Nie sądzicie Panowie, że dużo zależy też od punktu widzenia "podmiotu" na sprawę? 

Każdy z nas, bywa od czasu do czasu podmiotem 'dymania' - no nie ma zlituj się, taki świat :)

Ja przykładowo, jak zostanę wydymany - biorę to za lekcję i uznaję że byłem zbyt cienki żeby się wydymać nie dać - i twardo postanawiam zwiększenie czujności następnym razem. I tyle. Z takim punktem widzenia, bywam ofiarą dymania :D ale rozwojową, można powiedzieć, że pacjent rokuje a nie wystawia 4L regularnie z uporem maniaka, zdziwiony że zawsze znajdzie się jakiś dymacz yebaka i komunikuje światu przy tym, jaki on nie jest biedny a cały wszechświat nieuczciwy. Zamiast zmieniać warunki dookoła, zmieńmy podejście i edukujmy nasze potomstwo, to może za 40 lat zamiast wyjść z sali z kołdrą za 5k będą wychodzić uśmiani do łez pomysłowością yebaki. 

SS - wydymamy Cię na tip-top!  :crazy:

• Like 2

ricco-banner.png

Każdy z nas, bywa od czasu do czasu podmiotem 'dymania'

Trochę inaczej podchodzę do tematu i stosuję inne nazewnictwo. :) Traktuję to jako wypadek przy pracy, z którego wyciągam wnioski na przyszłość. Jeśli wypadek  jest duży i straty znaczące ( bez mojej winy) zwracam się o pomoc prawników i sądu. Jeśli w wypadku jest także mój udział tylko wyciągam wnioski na przyszłość.  Taka powinna być kolejność działań zamiast smarowania swoich żali na forum. ;)

No, edukacja nade wszystko ale nie należy przypisywać całej winy komuś kto "utracił dziewictwo" w temacie :D

smarowania swoich żali na forum

To może wyjaśnisz mi (głąbowi) jak bez tego "smarowania" inni mogą się dowiedzieć o problemie ? ;)

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

To może wyjaśnisz mi (głąbowi) jak bez tego "smarowania" inni mogą się dowiedzieć o problemie ?

Mylenie edukacji z pomawianiem może prowadzić do sprawy karnej. ;) Problem można i trzeba naświetlić ale bez pomawiania. Często emocje biorą górę a to kosztuje.

Przed przedstawieniem problemu w internecie proponuję konsultację z prawnikiem. On to poinformuje o możliwościach i ewentualnych szkodach. ;)

E.

Jeśli ktoś decyduje się na pomówienie musi mieć twarde dowody gdyż pomawiany powie sprawdzam i zaprowadzi do sądu "edukatora". 

Częstym przypadkiem jest zbieranie dowodów dopiero gdy dostaniemy wezwanie na rozprawę. ;)

Edited by SzlafRock

Co ma do tego pomawianie czy forma ?? Skup się i odpowiedz na zadane pytanie a nie unikaj odpowiedzi i rozmywaj tematu ;) .

Zadam pytanie jeszcze raz dla zrozumienia:

"jak ktokolwiek ma się dowiedzieć o jakimkolwiek problemie bez możliwości opisu tego problemu przez tego którego ów problem dotknął ??"

To było dla Ciebie, dla innych prościej sformułuje :P :

"czy bez możliwości publikacji opinii o produktach czy usługach było by można podejmować właściwe i bezbłędne decyzje ??"

Rozumując na podobnych zasadach to trzeba było by wprowadzić całkowitą cenzurę ... 

PS.

Ostatnio doszło do takiej paranoi, że jakiś pensjonat pozwał za udokumentowaną opinię o syfie i smrodzie w pokoju swoich gości ...

Rozumując po "chłopsku" Twoje podejście to w sieci powinna być tylko dostępna opcja publikacji samych "laurek" :D

"jak ktokolwiek ma się dowiedzieć o jakimkolwiek problemie bez możliwości opisu tego problemu przez tego którego ów problem dotknął ??"

"czy bez możliwości publikacji opinii o produktach czy usługach było by można podejmować właściwe i bezbłędne decyzje ??"

Odpowiedziałem jasno na Twoje pytania ale powtórzę.

"Mylenie edukacji z pomawianiem może prowadzić do sprawy karnej. ;) Problem można i trzeba naświetlić ale bez pomawiania. Często emocje biorą górę a to kosztuje.

Przed przedstawieniem problemu w internecie proponuję konsultację z prawnikiem. On to poinformuje o możliwościach i ewentualnych szkodach." ;)

Więcej nie będę wyjaśniał "po chłopsku". Powyższe jest jasne dla chłopa, robotnika i inteligenta.

Twoim problemem jest to, że przyczepiłeś sie do formy a nie do istoty czy idei problemu. Tylko tyle i aż tyle ;)

• Like 1

Jestem pod wrażeniem tego obszernego wątku, wynikającej z niego ludzkiej głupoty w przyswajaniu naładowanego emocjonalnie marketingowego bełkotu (za który, warto pamiętać, zawsze trzeba zapłacić w cenie usługi czy towaru), oraz niewątpliwie zdecydowanej i odważnej postawy bohatera walki z seopatologią :)

Chodzi o sunrisesystem

Podpisałam z nimi umowę i mam poważne problemy.

Jeżeli jest jakieś zgromadzenie poszkodowanych- chciałabym dołączyć i poszukać rozwiązania jak się można uwolnić od nich.

7 godzin temu, Aleksandra23 napisał:

się można uwolnić od nich.

będzie ciężko ale myślę, że warto ponieść koszty zerwania umowy :-)

• Haha 1

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

13 godzin temu, Aleksandra23 napisał:

Chodzi o sunrisesystem

Lata mijają a SS dalej bezkarnie "dopieszcza" klientów a jak owieczki się zbuntują to muszą jeszcze publicznie przepraszać :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

jak się można uwolnić od nich.

Czy grozili pistoletem w trakcie podpisywania umowy?

Jeśli tak to jest przestępstwo. Jeśli nie to odpowiedzialność spada na podpisującego.

Partnerska umowa powinna zawierać standardowy okres wypowiedzenia. Jeden, dwa lub trzy miesiące. Jeśli są inne warunki to znów pytanie: czy przystawili pistolet do głowy w trakcie podpisywania umowy?

• Thanks 1

Byłem klientem Sunrisesytem przez rok. Za ten czas moja strona nie zyskała NIC  w parametrach, które firma przekazała mi do porównań. Dodatkowo, zaraz po rozpoczęciu współpracy kilka parametrów, widoczności strony w najważniejszej wyszukiwarce spadło, a ilość zaindeksowanych przez Google stron,  spadła aż o połowę. Najciekawsze jest to, że ci najlepsi w Polsce specjaliści od pozycjonowania, nie potrafili mi wyjaśnić dlaczego tak się stało - no nie potrafili, uwierzycie !?  :)
Dodatkowo, co już jest moim niedopatrzeniem , umowa jest tak spisana, że nie można się domagać od firmy jakichkolwiek wyników i efektów pracy, co znaczy, że mogą przez rok brać kasę i doprowadzić stronę do spadku pozycji w Google a i tak nic nie możesz na to poradzić - musisz płacić. Po wypowiedzeniu umowy - 3 miesięczny okres (to akurat wynegocjowałem) parametry strony spadły o ok. 30 % - w 3 tygodnie po wypowiedzeniu, mimo, że umowa trwała jeszcze 2 miesiące.
Wszytko oczywiście mam udokumentowane - gdy ktoś miał jakies wątpliwości )
Od 7 miesięcy działam z inna firmą. Obserwuję małe ale ciągłe, comiesięczne wzrosty w wielu parametrach (oczywiście w jednych mniej a drugich więcej ale kazdy z parametrów jest wyższy niż na początku współpracy)
Za jedno musze pochwalić - rewelacyjni ludzie w dziale pozyskiwania klienta. Moim zdaniem jedni z najlepszych w Polsce.
Ta opinia pewnie i tak się nie ukaże, no ale trudno. Może chociaż jakiś bystry menadżer to przeczyta i chwile pomyśli. A może i to nie.

Jak widać ukazała się :-) i dobrze, forum PiO dobrze się pozycjonuje, warto w tagach i poście dodać kilka fraz :-)

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy