Jump to content
Deep

Erbit Poszukiwany...

Recommended Posts

skoro nie ma na PiO to nie istnieje :)

ps. na GL walczy z niejakim Maciejem F...

ps2. ja już też parę razy próbowałem się wylogować z PiO, przez jeden miesiąc nawet tutaj nie zaglądałem, ale jakoś nie mogę na dłuższą metę wytrzymać bez dzielenie się moimi mądrościami na tym forum, zawsze znajdzie się jakiś wątek w którym muszę swoje 10 groszy dorzucić... ale nie poddaje się... pewnie jak będę miał coś więcej do powiedzenia to przestanę pisać :(

Edited by Kaviorek

Erbit ma sie dobrze, (wygląda też bardzo dobrze) , zapewne niebawem wróci jak tylko znajdze bejsbol bo bedzie bił po łapkach za orty :)

Marketing internetowy dla firm

hehe dzieki za info.

Wygląda rzeczywiście dobrze

To niech wraca i przyłoży po łapkach :)

ulotki i

Nasionka kiełkują dając profit...

Erbit miał dużą wyrozumiałość w stosunku do nowych użytkowników, pomagał podpowiadał.

Za to go cenię, nie wiem dlaczego odszedł z forum, ale pewnie miał jakiś powód.

Kto mi powie jaki ??

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Panowie stop , nie gada się o nieobecnych, bo zaraz wątek jak znam życie pójdzie w złą stronę, niebawem wróci to se pogadacie zresztą bedzie na mega party 2008 to się osobiście zapytacie.

jak ostatnio mówili w windzie to Erbit teraz jest wolnym strzelcem i już skrótu SEO KEBab (stworzony przez domains) jest raczej nieaktualny

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Erbit pozostanie na zawsze w naszych sercach :P

PS

Ta impreza ogólnopolska to ta szookowa w Szczecinie?

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

tak w Szczecinie ilosc mniejsc ograniczona mocno do 100 osob

PS. Erbit odezwij sie bo juz ci tu RIP stawiają powiedz ze pijesz z nami na seo party 2k8

PS. Erbit odezwij sie bo juz ci tu RIP stawiają powiedz ze pijesz z nami na seo party 2k8

Jestem, byłem, sporadycznie zaglądałem, sporadycznie zaglądam. Obawiam się tylko, że moja wypowiedź na forum może pociągnąć wiele pytań, na które mogę nie mieć czasu odpowiedzieć.

...niebawem wróci to se pogadacie...

Nie wiem czy wróci. Raczej (zgodnie z tym co podałem przy odejściu z PiO) brak czasu nie pozwala mi na aktywne uczestnictwo w życiu forum i nie zapowiada się raczej by mi pracy ubyło (lub bym poszedł na emeryturę).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Witamy ponownie!

Praga pozdrawia Erbita. :D

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.