Jump to content
plaszcz

AdMatch - reklama kontekstowa Tradedoubler'a

Recommended Posts

Mi to coś nie trybi. Po rejestracji daje w panelu ">> Wypróbuj AdMatch na swojej stronie!" i wyskakuje mi takie coś:

Access Denied
	 You don't have access to this function. You might need to log in again.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Tak to wygląda:

admatch.jpg

na jakiekolwiek wnioski jeszcze za wcześnie ale już widać że:

* wygląda idealnie tak samo jak AdSense czyli elementy obu sieci na tej samej stronie będą niezgodne z regulaminem Google

* EPI jest daje nieporównywalnie większe możliwości śledzenia kliknięć niż kanały znane z AdSense (+ dla Tradedoublera) Dzięki EPI możemy wynagradzać użytkowników za wykonane akcje (tak jak Fotka.pl+mBank) co w modelu Pay-Per-Click może budzić pewne (jakże słuszne) wątpliwości …

* dopóki nie będzie tak samo łatwo osiągalnego odpowiednika AdWords to raczej marne szanse na większą ilość reklamodawców (co jest ogromną przewagą Google) . Przy tak małej ilości programów sam sobie robiłem AdMatch np. reklama Orange na stronę z dzwonkami, a laski z single.pl (R.I.P.) na stronę dla facetów ;) itd.

* W Google odpowiada automat, w Tradedoubler nie odpowiada nikt (może z dużymi graczami chętniej rozmawiają, nie wiem)

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

wygląda idealnie tak samo jak AdSense czyli elementy obu sieci na tej samej stronie będą niezgodne z regulaminem Google

Reklamy produktowe nie wyglądają tak samo. Powiedziałbym, że wyglądają całkiem fajnie. Zupełnie, jak w zachodnich serwisach informacyjnych, gdzie zawsze znajdą się jakieś reklamy produktowe. :-)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Reklamy produktowe nie wyglądają tak samo.

Zapewne autorowi chodziło o reklamę kontekstową.

Warto poczekać jeszcze jakiś czas aby ilość reklamodawców troszkę się zwiększyła ;).

Myślę,że będzie to porównywalny a może nawet lepszy konkurent niż google adsense ;).

Pozdrawiam

Właczyłe to u siebie, ale jako reklamy produktowe. Z prawie 500 dostępnych skrypt wyswietla ciagle 3 te same. Chyba jakaś niedoróbka.

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl), a prze dnim fototapeta z widokiem na Gdańsk.

U mnie wręcz przeciwnie. W dodatku całkiem dobrze dobiera te reklamy produktowe. Teraz niech tylko ludzie zaczną klikać i kupować :P

już wkrótce coś zupełnie nowego...

"Wskaźnik wydawcy EPI" Co to jest?

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl), a prze dnim fototapeta z widokiem na Gdańsk.

Macie aktualne statystyki? U mnie od rana ciągle brak impresji i tylko kilka klików. Jakaś zwiecha...

Teraz widzę.

Otatnia aktualizacja:

Unique visitors: 19g 33m

Impressions: 21g 8m

Lead & sale: 19g 32m

Clicks: 20g 8m

Edited by EDDY

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

To można go używać z AdSense czy nie można?

Dobre pytanie

"Wskaźnik wydawcy EPI" Co to jest?

Kolejne dobre pytanie ;)

Macie aktualne statystyki? U mnie od rana ciągle brak impresji i tylko kilka klików. Jakaś zwiecha...

Teraz widzę.

Otatnia aktualizacja:

Unique visitors: 19g 33m

Impressions: 21g 8m

Lead & sale: 19g 32m

Clicks: 20g 8m

Gdzie to znalazłeś?

Cięcie layoutów do xhtml/css, programowanie w jQuery

Piosenki i muzyka z reklam tv

Kurde, nie działa mi te Admatch. Cały czas mam:

Access Denied

You don't have access to this function. You might need to log in again.

Wie ktoś jak to naprawić ;>. Może popełniłem jakiś błąd przy rejestracji. Proszę o pomoc.

Edited by Adrian88

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.