Jump to content

przeciwwaga dla Tradedoublera ?


Recommended Posts

http://www.internetstandard.pl/news/140706.html

Temat już pojawiał się kilka razy na forum. Ale w zasadzie bez odzewu. Tak naprawdę Zanox działał już w Polsce od dłuższego czasu, ale skala tego była na tyle nieduża, że śmiało można było włożyć go pomiędzy inne marginalne wydarzenia. (co zresztą ucznilliśmy). Tak sobie jednak myślę, że w dobie "uzależniania" od Adsensa jedyną przeciwagą jest tradedoubler ze swoimi klientami - abstra######ę tutaj od PP branżowych (kredyty, poker turystka) brakuje na rynku wygodnego i DOBRZE płatnego PP - wygodnego czyli takiego, gdzie sobie zawsze coś znajdziemy do tematyki.

W zasadzie trudno powiedzie coś na podstawie dotychczasowej skali Zanox'a w Polsce. Tak sobie czytam i zastanawiam się, czy im się uda uzyskać taką skalę, żeby szło sobie wygodnie przebierać w programach. I druga sprawa, czy tak też będą tak podłe stawki typu 0,03 za UU. Nie musi być lepiej niż w adsense,ale niech nie będzie gorzej.

Ma ktoś może dośwadczenia z Zanoxem z zagranicą ?.

Link to post
Share on other sites

Kurcze, zamiast odpowiedzi - pytania. Z jednej strony szkoda czasu na testowanie bo róznie bywa z efektami :D. Z drugiej strony chiałby człowiek wiedzieć więcej :).

A porpos nowości na rynku jest jeszcze novem.

Link to post
Share on other sites
coz - zarobki zaleza od jakosci ruchu - jezeli jest dobry i generuje akcje, to zarobki sa odpowiednio wieksze...

jzeli jest smieciowy i nie generuje akcji, to i zarobic nie mozna...

Doskonałe odkrycie :)

Link to post
Share on other sites

Za współpracuję z Zanoxem poprzez oddział w Berlinie. Na stronie kierowanej na polski rynek, znaleźli mnie sami i zaproponowali wyswietlanie banerów po 15 eurocentów za klikniecie w zamkniętej kampanii. To jest nieźle, moim zdaniem. CTR tej kampanii nie jest porażający, ale to może byc wynikiem nie do końca zgodnej grupy docelowej, poza tym jest też Ads, są inne kampanie.

Inne kampanie sa płatne za akcję lub sprzedaż (lub to i to) sporo gorzej, ale nie moge sprawdzić wyników, bo strona ich statystyk nie działa. Współpraca OK, mailowo raz dwa wszystko mozna było ustalić - po polsku, bo z Berlina opiekuje sie moją strona Polka. Z tym berlinem to może już końcówka, bo w ostatnim raporcie zapodali, ze w W-wie ma być (jest?) biuro.

Eksperyment Discover.pl

Link to post
Share on other sites

Jestem dośc zadowolony ze współpracy z Zanoxem. Byłoby lepiej, gdyby była większa liczba reklamodawców. Może to się zmieni po otwarciu biura w Polsce.

Do tej pory najwięcej udało mi się zarobić w programach Rapida i Opony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy