mkr

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Polecane posty

Czy znacie jakąś alternatywę poza stat4seo? Pytam o zagraniczne narzędzie, bo polskiego to nie ma. Nie musi być tanie.

Fakt. Jednak ja nie lubię polityki w postaci płatności za soft i dodatkowego abonamentu. Albo, albo. Jak mam płacić abonament to wybieram SE Ranking, który daje dużo więcej niż tylko monitoring pozycji.

Czy u Was też dalej Webtools skanuje błędnie?  Na moją ostatnią wiadomość autor skryptu nawet nie odpowiedział... Nie wiem czy walczyć dalej czy jednak wykorzystać coś innego

Dnia 22.04.2018 o 17:55, Arkadiuszek napisał:

skanuje błędnie? 

Obecnie u mnie jest tragedia - nie skanuje wcale tz tak w 2/3 przy większej ilości fraz. Proxy z webtools tez padły. Też nie wiem jak skontaktować się z właścicielem mail jak i telefon nie odpowiada.  Nie wiem jak u innych. Generalnie skrypt jest na pewno do aktualizacji po ostatnich zawirowaniach z proxy.

Dnia 4.09.2018 o 09:41, Grey Ronin napisał:

Obecnie u mnie jest tragedia - nie skanuje wcale tz tak w 2/3 przy większej ilości fraz. Proxy z webtools tez padły. Też nie wiem jak skontaktować się z właścicielem mail jak i telefon nie odpowiada.  Nie wiem jak u innych. Generalnie skrypt jest na pewno do aktualizacji po ostatnich zawirowaniach z proxy.

u mnie to samo - wersja serwerowa, prawie połowa wyrażeń nie jest skanowana..... ma ktoś jakikolwiek kontakt z autorem systemu?

Czytając forum zastanawiam się czasem kto i po co wypuszcza tu takie duchy przeszłości. Bo to nie pierwszy i nie drugi raz taki egzemplarz wyskakuje jak Filip z konopi.

Do ducha. Przeczytaj wątek, może dotrze do miejsca przetwarzania danych, informacja tutaj już dawno zawarta.

16 godzin temu, Mariusz napisał:

informacja tutaj już dawno zawarta

Jaka konkretnie ? Firma autora nadal prowadzi działalność. Jest tylko brak z nim kontaktu. Nie ma żadnej informacji z jakiego powodu, przynajmniej ja takiej nie wyczytałem.   

15 godzin temu, Grey Ronin napisał:

Firma autora nadal prowadzi działalność. Jest tylko brak z nim kontaktu. Nie ma żadnej informacji z jakiego powodu, przynajmniej ja takiej nie wyczytałem.   

Mam ten sam problem. Próbuję się z nim skontaktować od tygodni w paru sprawach. 4 próby z rożnych maili i nic. Nawet faktury za lipiec za proxy, które nie działały mi nie wystawili. Czy ktoś ma z nimi kontakt, czy tylko ja Grey Ronin mamy problem z kontaktem?

Marek od dawna nie odpowiada, i co jakiś czas ktoś szuka z nim kontaktu. Także telefon do niego milczy.

Może jest ktoś z okolic i mógłby zobaczyć czy firma jeszcze działa. i co się z nim dzieje.

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dnia 11.09.2018 o 17:45, Grey Ronin napisał:

Jaka konkretnie ?

Skrócę Ci cierpienie czytania. A taka, że od dawna projekt nie ma wsparcia i kontaktu.

Wnioski tez przedstawić?

W wersji serwerowej to NIE BYŁ system abonamentowy, kosztował tyle co na waciki, wszystkim korzystającym zwrócił się stukrotnie i i lamenty po kilku latach, że coś nie działa....

System miał lepsze i dłuższe wsparcie niż ma ms i jabko.

I nigdzie nie jest napisane, że Autor musi się Tobie tłumaczyć z tego, że przestał się zajmować programem.

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Mariusz napisał:

Autor musi się Tobie tłumaczyć z tego, że przestał się zajmować programem.

Autor musi się mi wytłumaczyć dlaczego jego proxy za które zapłaciłem nie działają.

4 godziny temu, Mariusz napisał:

W wersji serwerowej to NIE BYŁ system abonamentowy

Ale moduły dodatkowe mają abonament i czekam już jakiś czas na uruchomienie. 

Waciki - wacikami ale jest coś takiego jak oficjalna informacja o zaprzestaniu wsparcia programu i np polecanie programów alternatywnych lub tez informacja iż odtąd wsparcie/aktualizacje jest płatne.

Edytowano przez Grey Ronin

Ja również uważam, że powinna być jasna informacja, że mam szukać innych rozwiązań bo przy najmniejszej aktualizacji Google, webtools się wysypie. Teraz nie wiem czy to tylko chwilowa niedostępność, może miał wypadek i dlatego jest chwilowy brak kontaktu, czy po prostu olał swoich użytkowników. Jestem w stanie zrozumieć zakończenie życia programu, ale trzeba poinformować ludzi by coś sobie zaplanowali i podjęli działania , a takie mówiąc dosadnie tchórzliwe chowanie głowy w piasek - tego nigdy nie zrozumiem i zawsze takie coś piętnuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.