Jump to content
mkr

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

Czy u Was statystyki stron takie jak google site się aktualizują? U mnie od miesięcy nic się nie zmienia. Do strony dodanej jakiś miesiąc temu nie zostały pobrane te dane - https://prnt.sc/iismbj - tak to wygląda? Czy coś się stało tylko u mnie, czy ten projekt całkowicie zdechł i powinienem szukać alternatywy?

Jeśli chodzi o alternatywę to wiem jaki SaaS wybrać (SE Ranking), ale wolałbym coś instalowanego na swoim serwerze jak Web-Tools. Może nawet być nietanie i niepolskie. Ważne, by sprawdzało poprawnie pozycje/statystyki + obsługiwało phpProxy w takiej wersji jak Web-Tools, czyli, żeby można było wrzucić plik phpProxy na różne serwery i żeby przez nie było odpytanie Google. No i żeby nie było starym, zdechłym projektem, bo drugiego takiego nie potrzebuję. Za polecenia stat4seo z góry dziękuję.

Projekt chyba całkowicie padł. Szkoda, że kod zaszyfrowany ionCube, bo bym sobie sam poprawki wprowadził. Teraz to mi nawet poprawnie site nie sprawdza - https://prnt.sc/imzv4s - tak to wygląda. 10 dni temu wysłałem maila do autora, ale brak odpowiedzi. Teraz wysłałem na inny adres.

BTW, na hostingu IQ te phpProxy śmigają, ale na dedyku i VPSach z wieloma adresami IP nie. Coś trzeba aktywować? Jakiś moduł PHP? CURL mam zainstalowane. Sprawdzałem dla PHP 5.6 orz 7.0 oraz 7.2.

Czy ktoś ma problemy ze sprawdzaniem pozycji w mapkach? W niektórych przypadkach program "nie widzi" pozycji

41 minut temu, ar4 napisał:

Były zmiany w 15.03 - stat4seo zareagowało błyskawicznie i u nas już sprawdza poprawnie :)

Ale mówimy o tym samym problemie?

Support od ponad 2 tygodni milczy. No to chyba oznacza, że projekt kaput.

A może ktoś ma jakiś inny kontakt z Markiem, jakiś prywatny tel czy coś?

firmowy tel to 505-345-021 ale nie sprawdzałem czy odpowiada.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Wie ktoś może coś więcej na temat web-tools bo faktycznie nie ma kontaktu z Panem Markiem od bardzo dawna już?

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Nie wiem co sądzić bo dziś miałem jakąś aktualizacje w paneli do pobrania.

@mkr ??

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Potweirdzam, zaktualizowało metody sprawdzania pozycji

Data wydania sygnatur: 18-04-2018
Edited by zoozool

sygnaturka.png

Niestety po latach używania taki fail. Mamy webtools i stat4seo. W sprawie Webtoolsa od wczoraj walczymy z supportem żeby się dobrze skanowało. Pozycje w stat4seo oraz fizycznie sprawdzane na komputerze i jakimś skanerze online`owym np na cmonitor się pokrywają - Webtools zwraca błędne wyniki. Jak się to nie zmieni przeniesiemy wszystko do stat4seo a webtools porzucimy.