Jump to content

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam,   W związku ze zmianami w formie prezentacji wyników Google konieczna była aktualizacja reguł rozpoznawania wyników, zostanie ona wdrożona przez system automatycznych aktualizacji reguł Goog

Nie ma z tym problemu - WT wspiera kilkadziesiąt wariantów różnych wersji językowych Google, dla holenderskiej strony są do wyboru: Google.nl (het internet), Google.nl (pagina`s in het Nederlands),

Czy w kolejnej aktualizacji może być uwzględnione taka rzecz: Obecnie jak odświeżam wyniki bo źle pobrało frazy np. 50 fraz. To w następnym dniu w zestawieniu TOP3/TOP10 wychodzą jakieś kosmiczne li

Czy u Was statystyki stron takie jak google site się aktualizują? U mnie od miesięcy nic się nie zmienia. Do strony dodanej jakiś miesiąc temu nie zostały pobrane te dane - https://prnt.sc/iismbj - tak to wygląda? Czy coś się stało tylko u mnie, czy ten projekt całkowicie zdechł i powinienem szukać alternatywy?

Jeśli chodzi o alternatywę to wiem jaki SaaS wybrać (SE Ranking), ale wolałbym coś instalowanego na swoim serwerze jak Web-Tools. Może nawet być nietanie i niepolskie. Ważne, by sprawdzało poprawnie pozycje/statystyki + obsługiwało phpProxy w takiej wersji jak Web-Tools, czyli, żeby można było wrzucić plik phpProxy na różne serwery i żeby przez nie było odpytanie Google. No i żeby nie było starym, zdechłym projektem, bo drugiego takiego nie potrzebuję. Za polecenia stat4seo z góry dziękuję.

• 3 weeks later...

Projekt chyba całkowicie padł. Szkoda, że kod zaszyfrowany ionCube, bo bym sobie sam poprawki wprowadził. Teraz to mi nawet poprawnie site nie sprawdza - https://prnt.sc/imzv4s - tak to wygląda. 10 dni temu wysłałem maila do autora, ale brak odpowiedzi. Teraz wysłałem na inny adres.

BTW, na hostingu IQ te phpProxy śmigają, ale na dedyku i VPSach z wieloma adresami IP nie. Coś trzeba aktywować? Jakiś moduł PHP? CURL mam zainstalowane. Sprawdzałem dla PHP 5.6 orz 7.0 oraz 7.2.

• 4 weeks later...

Niestety po latach używania taki fail. Mamy webtools i stat4seo. W sprawie Webtoolsa od wczoraj walczymy z supportem żeby się dobrze skanowało. Pozycje w stat4seo oraz fizycznie sprawdzane na komputerze i jakimś skanerze online`owym np na cmonitor się pokrywają - Webtools zwraca błędne wyniki. Jak się to nie zmieni przeniesiemy wszystko do stat4seo a webtools porzucimy.