Jump to content
zYm3N

Powitać z zaświatów ;-)

Recommended Posts

ja również Cię pozdrawiam, jednak pojęcia nie mam kim jesteś :D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Pamiętamy :shout:

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Cześć,

a fajne te zaświaty były ?

a Pneuma nie bierze przykładu z szooka w generowaniu podston na PiO :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

A powitać, powitać pozostałych :-)

Szook nadal ma takie długie wywody, których ja nigdy nie potrafiłem doczytać do końca ? :)

Widzę, sporo starej kadry tutaj nadal działa.. no a ja miałem trochę odstawkę.. na początku powoli, powoli, a później już kompletnie forum odeszło. Powód? Jakiż prozaiczny, brak czasu :-)

Ostatni czas, to otwarcie przeze mnie firmy, ostra nauka asp.net (c# w ogólności). Zatrudnienie w firmie programistycznej, studia... składanie mebli :)

Dużo można opowiadać, postaram się w miarę szybko wkręcić, bo kurde muszę usamodzielnić moje źródła dochodów i podbić moje serwisy. Aczkolwiek z pewnością konkurencja większa ;-)

pzdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Zy a już nie takie długie jak kiedyś - bo sam wiesz jak to z czasem. Pozatym teraz content nabral prawdziwego znaczenia - Content is King więc inwencje twórcze uskuteczniam w innych miejsach.

Tutaj od czasu do czasu jakas kontrowersja poleci na obudzenie.

Mocno content poszedł w górę? Ostatnio kompletnie straciłem orientacji w sprawach SEO.

Co do contentu miałem pewien pomysł na jego sprytną generację. Aż tak proste, że aż śmieszne :-) Zastanawiam się, czy wciągać w życie czy zignorować.

Już nie bądź taki skromny, że krótsze posty, bo content is king, wcale takich pierdół nie pisałeś :-)

Pozdrawiam,

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Zy mysle oczywiscie ze to moje zdanie ze content tak naprawde zawsze był king bo generował spory ruch w dosc latwy sposob.

teraz bede tworzyl 1000 serwisów z udziałem ludzi które będą nastawione na traffic i content. Prowadze ostatnie negocjacje co do infrastruktury serwerów bo kwestie 1000 domen .pl już załatwiona. Wiec mysle ze warto nastawiac sie na kontent - a jak sie okaze ze content nie jest king :) no to za rok sie wyloze bo zjedza mnie koszty. Jednak wkladajac teraz sporo wierze jednak ze content jest wartoscia dodatnia dla wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy