Jump to content
lolki

Jak wykorzystać umiejętności muzyczne w e-biznesie?

Recommended Posts

Witam

Mam kolegę który ma bardzo duże umiejętności muzyczne ale nie wie jak może na nich zarobić, oczywiście wesela odpadają.

Czy wiecie w jaki sposób można je wykorzystać w sieci?

Ale co to za umiejętności?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Głównie to gra na klawiszach i dobrze zna się na tworzeniu muzyki.

Zagra każdą melodię do tego jest bardzo kreatywny i utalentowany.

Wydaje mi sie ze jezeli nie zrobi sobie biustu, nie poprawi twarzy i nie sprzeda sie kilku producentom to na kariere nie ma co liczyc. Teraz kicz jest popularny, albo moze jakis skandalik co by go pokazali w tv ;)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Hehe holee nie to miałem na myśli ale raczej zarobieniu kilku złotych na robieniu czegoś co się lubi.

Może powinien podziałać w sieci komunikacji miejskiej ? mój sąsiad jakiś czas grywał w tramwajach na skrzypcach, wnioskując po tym że pracował tylko godzinę lub dwie a potem cały dzień chodził naprany to musi być całkiem opłacalne zajęcie

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.

w okresie wakacyjnym (niestety kończy się) jedzie się do jakiejś mieściny nad morzem (władek, łeba czy inne) idzie się do centrum i się gra. Po 3-4 godzinach stówkę się wyciąga, sam byłem świadkiem jak koleś rzucił 50 PLN

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Moze czas sie na YouTube pokazac?

Skoro video laski, ktora otrzymala 300-kartkowy rachunek za iPhone'a, widzialo juz ponad 450 tys ludzi

i trafila ona az na czolowki lokalnego dziennika telewizyjnego oraz udzielila wywiadu trwajacego prawie 6 minut gadajac jedynie o tej przesylce z AT&T, to moze twoj znajomy tez sie wybije robiac cos bardziej powaznego?

Lolki, też gram na większości instrumentów i podpowiem Ci że jeżeli w ten sposób chciałbym się utrzymywać, stworzyłbym bank muzyki do reklamówek i prezentacji multimedialnych.

Pomysł warty milion, dla Ciebie, od Jeża. ;)

Zrealizuj! (jak zbankrutuję to będę u Ciebie sprzątał :lol: )

Pozdrawiam, J.

Głównie to gra na klawiszach i dobrze zna się na tworzeniu muzyki.

Zagra każdą melodię do tego jest bardzo kreatywny i utalentowany.

Może zacznie prowadzić vortal? Video-tutoriale na YT itp.

pozdrawiam

Mateusz

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Video tutoriale + blog w angielskim i będzie hicior biorąc pod uwagę poczytność i dochodowość już średnio-popularnych blogów w anglojęzycznym internecie.

Zapraszam na blog o użyteczności.

Przyznam się, że jestem zaskoczony Waszymi wypowiedziami w tym temacie.

Są ogłoszenia w prasie i internecie pt. "szukamy klawiszowca" - wystarczy się zgłosić. Jeśli kapela dużo koncertuje, pieniądze też małe nie będą.

"Zagra każdą melodię" - można się udzielać jako muzyk sesyjny i brać udział w nagrywaniu płyt dla artystów prowadzących działalność solową.

"Czy wiecie w jaki sposób można je wykorzystać w sieci?" - nie za bardzo rozumiem - sieć można wykorzystać do promocji przede wszystkim, ale sama działalność muzyczna jest prowadzona w świecie fizycznym :)