Jump to content

jaki polecicie NIEZAWODNY hosting, w miarę tani?

Recommended Posts

Witam

Czy możecie mi polecić jakiś nie drogi (około 100zł) hosting, w którym serwer nie będzie się co chwile wieszał?

Zależy mi przede wszystkim na stabilności i niezawodności usługi.

Stronka którą chce wrzucić, ma małą bazę MySQL i niezbyt złożone skrypty php.

Mam konto na domenynet.pl .... jest w miarę ok, ale jak się u nich coś sypie, to wszystko na raz - ich firmowa strona, poczta, moje strony....po prostu wszystko i trzyma przez kilka godzin :/

pozdrawiam, raptorex

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od dwóch lat korzystam z powodzeniem z http://www.ovh.pl

- dobre ceny zarówno na dedyki jak i virtuale

- support po polsku

- jak zaczynałem były ograniczenia transferu - teraz chyba transfer jest bez ograniczeń jedynie max. przepustowość jest określona

- jak do tej pory uptime 100% (ze strony hostingu oczywiście, bo miałem parę padów na własne życzenie)

Aktualnie mam dedyka, serwer wirtualny, parę darmowych w domenie ovh.org i zero problemów.

Również mam konto na domenynet.pl. Ostatnio przeniosłem stronę na proste.pl i jestem bardzo zadowolony. Serwer jest szybki, a co najważniejsze nie psuje się.

Chodzi Ci o domeny.net.pl vel www.domeny.pl? Jeśli tak to nie polecam. Krętacze. Regulamin na granicy prawa :/

Z tanich i pewnych to tylko proste.pl, marka iq daje pewnosc ze firma nie upadnie po roku.

404.tf

a ja stawiam na webd.pl

nie wiem jak ceny u innych ale tutaj konto od 3 zl na miesiac

i naprawde sa bezawaryjni - ja nie mialem z nimi klopotow - kilka kont posiadam i smigaja, az milo - szybka reakcja administracji

jest to pierwaszy hosting, na ktorym bez problemu moge trzymac fora na skrypcie przema

przeszedlem z lagata.pl przez kilka firm - domenyhosting.pl (szczerze odradzam) - ,ilo bylo tylko jak kupowalem konto - jak juz zaplacilem to szlak wszystko trafil - zblokowali mi konto sprawa prawie o sad sie otarla

active24.pl (polecam, ale nie pod forum - teraz tam mam poczte i kilka innych serwisow i sprawuja sie swietnie) - tutaj swietny support (chyba najlepszy z kont hostingowych z jakimi mialem stycznosc) - ale ceny dosc wysokie i podkreslam duzo zapytan do bazy sql odpada

i kilka innych, ale bez wiekszych emocji :) ani wielce nie podpadly ani nie zasluzyly na wzmianke

webd.pl ?

Bezawaryjni? A ostatnią mega wpadkę z wykradzioną bazą danych wszystkich użytkowników i haseł przespałeś snem zimowym :)

Admini raczą odpowiadać z częstotliwością co parę dni, a co druga odpowiedź jest w stylu "zobacz se Pan FAQ".

Przenosiłem już od nich kilku klientów. Wszyscy byli zgodni w opiniach :)

404.tf

Slawus, tak na przyszlosc, jak nie chcesz bana, nie polecaj swojej firmy w tym dziale :) Admini tego nie lubia.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]