Jump to content
SiMooN

Artykul w Wirtualnej Polsce

Recommended Posts

Najbardziej podoba mi się podsumowanie, a raczej porada:

Jeśli chcemy, by nasza strona uzyskiwała dobre wyniki w wyszukiwarkach, najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie doświadczonych specjalistów z branży SEO, którzy pomogą zoptymalizować stronę, nie uciekając się do krótkotrwałych metod wykorzystujących luki w wyszukiwarkach.

Rozumiem, że ktoś kto chce sobie wykupić pozycjonowanie powinien sprawdzić najpierw w całym Internecie, czy dana firma nie wykorzystuje czasem technik spamerskich. w koncu każdy podpisuje się pod swoim dziełem, tak? ;)

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Paweł Dzedzej, to jest najlepsze

...najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie doświadczonych specjalistów z branży SEO....

Andrzej Chrystyniak

Synerway Sp. z o.o.

Pan Andrzej nie musi się przejmować naszą opinią, bo reklama zapewni firmie kilku, a może kilkunastu nadzianych klientów...

Gdybym miał takie możliwości to pewnie też bym odpicował artykuł dzięki któremu zdobyłbym klientów z grubym portfelem.

Chyba jesteśmy zwyczajnie zazdrośni - bynajmniej ja ;]

TBnet.pl - strony internetowe i pozycjonowanie Olsztyn.

Niebawem będzie konkurs na pozycjonowanie zobaczymy jak w nim wypadną autorzy czy się znajdą w TOP10 pozycjonerów.

Marketing internetowy dla firm

A ja sie chcialem spytac: czy katalogi, jeśli dodaje do nich swoje linki to mogą być uznane za farme? i czy ten filtr jest naprawde taki straszny jak go malują?:/

Niebawem będzie konkurs na pozycjonowanie zobaczymy jak w nim wypadną autorzy czy się znajdą w TOP10 pozycjonerów.

a co będzie do wygrania? :]

czy inaczej, co by musiało być do wygrania, aby np. firma Xann oficjalnie wzięła w nim udział? :)

A ja sie chcialem spytac: czy katalogi, jeśli dodaje do nich swoje linki to mogą być uznane za farme? i czy ten filtr jest naprawde taki straszny jak go malują?:/

katalogi do których dodasz swój wpis niebędą uznawane za farme, większość z forum dodaje do katalogów. Tak filtr to samo zło, zadbaj o naturalny przyrost linków i różnicuj anchory a obejdzie się bez tego strasznego filtra.

P.S. Na przyszłość nierób off topa tylko poszukaj na forum przy pomocy szukajki.

Edited by ExPloiT

Odnośnie artykułu, to z tego kolesia jest wielki specjalista :hello:

Pewnie poszukał trochę info na tym forum i mądrego udaje.

Artykuł jest słaby, a i reklama nie wypaliła (poczytajcie komentarze)