Jump to content
Sign in to follow this  
b3nek

Pisać do googla cz nie ? - pomocy!

Recommended Posts

Witam

Spotkałem się z czymś takim pierwszy raz więc proszę o pomoc, fakty są takie

4,5 tyś wyświetleń strony wyemitowane naproadopodobniej za pomocą bota (na konkretną podstrone na mojej stronie z teledyskami) w dniu wczorajszym

Google zliczyło ok 4 tyś wyświetleń ... naszczęście wszystkie reklamy na mojej stronie są skierowane kontekstowo

Bot zamykał przęglądarkie, i otwierał ją znowu, wchodząc na daną podstrone

Zablokowałem ip

Co dziwne te IP jest od mojego dostawcy internetu (kablówki) :) (ucze się w t.informatycznym to umiem poznać)

Edit:

Zapomniałem dodać że strona normalnie w google ma ok 3 tyś wyświetleń reklamy

I teraz mam dylemat czy pisać do google czy nie, bo może lepiej nie zwracać na siebie uwagi i jakoś to przejdzie ? (a jak wiadomo nie chce konta stracić)

Przepraszam za ortografy ale dalej jestem trochę zdenerwowany.

Proszę o szybką odpowiedź

Edited by b3nek

Nie masz gdzie stawiać zaplecza? - Darmowe serwery dla webmasterów ?

jak chcesz to napisz, jak nie chcesz to nie pisz :) trudno coś innego Ci odpisać...

dla świętego spokoju możesz napisać, dostaniesz odpowiedź, ze konto zostało przejrzane, jest wszystko ok...

ps.

ucze się w t.informatycznym to umiem poznać

ja też umiem, choć nie uczę się w technikum :unsure:

Kaviorek dzięki za odpowiedź ...

a co do tego "ucze się w t.informatycznym to umiem poznać" rzeczywiście to jakoś głupio brzmi ;p ale chciałem uniknąć pytań typu "skąd wiesz", emocje już trochę opadły i teraz spokojnie poczekam jeszcze na opinnie innych i wstrzymam się z decyzją do wieczora

Nie masz gdzie stawiać zaplecza? - Darmowe serwery dla webmasterów ?

pisałem jak było coś podejrzanego załączyłem logi...

po 2 tyg. ban..

Noi napisałem, że informowałem o tym oraz dołączyłem logi....

Google od ponad miesiąca milczy...

(L)

To samo miałem. Wysalałem z 50 maily, też do UK i USA. To po miechu odpisali. Że nie mogą itp. Google ma wydawców w d... Bo mają ich bardzo dużo i nie ma porządnej konkurencji.

Szkoda :)

To samo miałem.
Witam. Pewnie każdy z was zna serwis hatak.pl. Dostaliśmy trzeciego bana na konto w google. Pierwszy ban - nasza winna, drugi może był z tym powiązany. Ale trzeci za co?

NIGDY nie pisz nic :)

oni stosuja technike - tylko winny sie tlumaczy ...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Ja tez bym nie pisał, nigdy nie pisałem - ja nic nie kombinuje wiec teoretycznie ban z mojej winy mi sie nie należy- a za długo nie analizuje statystyk by mnie głowa nie bolała jak będzie odchylenie od normy, a co najważniejsze konto jeszcze mam aktywne (odpukać ;P)

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png