Jump to content

Perła czy kamień....?

Recommended Posts

xend.pl -- Ciekaw jestem waszych opinii jak w temacie.... Statystyki tego serwisu to chyba rewelacja jesli zestawić je z czasem, jaki minal od postawienia domeny. Z tego co widac .... google indeksuje bardzo szybko strone opartą na takim /na tym/ skrypcie, wiec w przypadku filtra/bana stawia sie nową domenę i ponownie kasa leci ... - czy źle myśle...?

http://allegro.pl/show_item.php?item=196866475

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tez obserwuje ta aukcje, ale nie sadze aby udalo mi sie to kupic za jakas normalna cene

Jestem ciekawe jak to mozliwe ze tyle ruchu w tak krotkim czasie i az 40 tys stron w google ?

@mkr, a moze warto kupic te twoje 2 katalogi z zerowycm ruchem ? W koncu 2 lata na forum SEO musialy Cie czegos nauczyc ...

To po co sprzedawać biznes ? Można sprzedać pomysł. A ruch pewnie jest bo widzę wejścia na swoje strony z tej wyszukiwarki. Ciekawe, z czyjej bazy korzysta.

Edycja: Top 50 słów kluczowych jest interesujace. Ciekawe, czy Adsense tam sie wyswietla?

Edited by Yeden

Eksperyment Discover.pl

mialem taki skrypt i to sie sprawdzalo - 2 lata temu, teraz mozna szybko zarobic bana a traffiku nie bedzie bo takie wynalazki sa szybko filtrowane. Ot przetrwalo kilka tylko ale to ie potrwa dlugo :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Takie wynalazki były dobre jeszcze rok temu, na spamach zarabiało się ogromne pieniądze w sumie za niewiele włożonej pracy. Obecnie często konta AS są banowane nawet kilka dni przed wypłatą.

a jak myslisz czy jakby bylo to takie za******e to czy ktos by to sprzedawal ? ;)

Dostal maila od google z informacja o banie (lub blokada konta pierwszego czerwca) i sprzedaje :P

;)

Edited by AdSenseLab
pozycjonuj.png
@mkr, a moze warto kupic te twoje 2 katalogi z zerowycm ruchem ? W koncu 2 lata na forum SEO musialy Cie czegos nauczyc ...
A czy te katalogi są pod Adsense? Nie. I nie ruch jest ich atutem. Tym bardziej ani skrypt ani katalogi nie są na sprzedaż.

Nie warto kupować i dałem link dlaczego. Jest to typowa strona o której mowa na podanej przez mnie strona. Chyba nie przeczytałeś tego dokładnie, ale to już nie mój problem.