Polecane posty

UWAGA

Zaczynamy linkować od 1000 punktów na jeden link. Co 2 mc podwyższamy o 100 % jeżeli zachodzi taka potrzeba

Dlaczego co 2 miesiące o 100% a nie np co 2 tyg o 25%? :)

Edytowano przez AndrzejW

To informacja dla tych co samo zaczynają swoją przygodę, CI co się już bawią manipulują co tydzień bo tyle wystarczy na zobaczenie efektów

Marketing internetowy dla firm

Z okazji czarnego piątku  dajemy podwójne doładowanie do zakupionych dziś kont   ;)

A jako ciekawostke publikujemy statystyki systemy którego nikt nie używa bo nie działa :D

s9abbubu.png

Jesteśmy w trakcie przenoszenia na inny serwer niestety nie poszło zgonie z naszymi oczekiwaniami, prosze o jeszcze chwile cierpliwości 

Wszedłem, aby poczytać o Weblinku, a 90% postów to jakieś idiotyczne dogryzanie nie na temat. Serio? Wiem, że większość nie ma co robić i spędza godziny na hejcie i udawaniem pro w każdej dziedzinie, ale dlaczego ten spam nie jest usuwany? Wtedy zamiast spamerskich 862 stron byłoby 50 na temat.

Jeśli chcę sam sobie zrobić punktu, aby nie być uzależnionym od transferów zewnętrznych to jaki jest limit subdomen z tej samej domeny?

Ok.

Wiem, że dla 1 strony jest niby max 100k. pkt do uzyskania, ale realnie patrząc - domena + 10 subdomen jest szansa na zdobycie 100k pkt?

Edytowano przez Pawl

100k pkt mozna zdobyc jedną domeną która ma duży site, kiedyś były w tym celu modne teksty piosenek czy kopia wikipedia dzis widze ze powracają znów do łask ;)

Posiadam konto standard.

Chciałabym podlinkować rotacyjnie stronę. Jak ustawić multianchor dla adresu URL? Czy jest to możliwe w koncie standard, czy potrzebuję konta PRO?

Lata chwały minęły co nie znaczy że gasimy światło, wręcz przeciwnie, obecnie system idealnie sprawdza się do szybkiego dopalania linków z artów, profili czy katalogów.  

Oczyściliśmy system wiec obecnie jest :

Zrzut ekranu 2017-08-30 o 12.08.57.png

Panowie i Panie, mamy chwilowa przerwę w dostawie prądu, porsze o cierpliwość 

Panowie zastanawiam się nad e-weblinkiem :) chciałbym spróbować podlinkować w ten sposób zaplecze, a następnie contentem z zaplecza chciałbym podlinkować stronę docelową. Mógłby mi ktoś poradzić czy jest sens w taki sposób to zrobić ? I czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak pozyskać punkty oraz jak prawidłowo linkowac e-weblink :>? Dzięki. Pozdro :)

1. pozyskać pkt można kupując od "handlarzy" obecnie średni kurs to 100 netto za 100 tys pkt  lub włożyć swoje zaplecze i za nie otrzymać PKT 

2.  Jak linkować ?  nie ma złotego przepisu, każdy gdzieś wypracował sobie swoją własną metode ale najbardziej znana jest ta opisana tutaj :  http://seoparty.net/jak-linkowac-z-swl/   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.