Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

Konto aktywowane, niestety Twój serwer pocztowy blokuje pocztę i nie można skontaktować się mailowo:

Cytat

host [...] said: 550 5.7.1
    Unfortunately, messages from [51.38.153.234] weren't sent. Please contact
    your Internet service provider since part of their network is on our block
    list (S3140)

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

• 3 weeks later...
W dniu 24.06.2020 o 12:00, gacek napisał:

Konto aktywowane, 

Hej,

dodałem domenę, zainstalowałem (upload, chmody, modyfikacja templatki) skrypt na serwisie (Wordpress), ciągle dostaję info o błędzie instalacji... Skrypt współpracuje z Wordpress?

naughty.gif

Najważniejsze zmiany jakie zaszły w systemie: 

- od tego tygodnia system przyjmuje tylko domeny główne  z jedną  kropką czyli np  .PL ale nie przyjmuje już WAW.pl 

- wszystkie domeny są moderowane 

- system przyjmuje tylko takie domeny które są w stanie sprzedawać publikacje artykułów

- najważniejszy promowany parametr to BL 

Marketing internetowy dla firm

Jak zwykle, informacja po czasie, bez szans na jakiekolwiek przygotowanie.
1. Co oznacza moderowane? Że ktoś tam tylko sprawdzi, że jest ta „jedna kropka” w domenie, czy będzie czytał co jest na stronie?
2. Kiedy domena „jest w stanie sprzedawać publikacje artykułów”, a kiedy nie?
3. Proszę o rozpiskę punktacji jak BL będzie wpływać na punktację i jaki wpływ będą miały pozostałe, uwzględniane do tej pory parametry (TF, staż, FlowMetric, linki wychodzące). W ogóle jak zmieni się punktacja domen, które już są w systemie, ale nie spełniają nowych wymagań?

Można widzieć co wy tam odwalacie? Czyli jednak domeny "bez jednej kropki" nagle zostały odrzucone z systemu i przestały punktować?

Proszę o wyjaśnienia, bo płatności w systemie działają bez zarzutu, ale jak przychodzi do wywiązywania się z regulaminu czy odpowiadania na pytania przez was, to tak sprawnie już nie jest.

Nie odpowiadasz na pytania. Niczego nowego nie dodawałem, a mnie praktycznie wyzerowało. Wieloletnie domeny. Dopiero co płaciłem za konto PRO, a wy takie numery odwalacie.
Proszę mi natychmiast przywrócić punkty chociaż do czasu zakończenia opłaty za konto PRO i zaprzestania łamania przez was własnego regulaminu.

• Like 1
  • Haha 1
2 godziny temu, Xann napisał:

Jak zostało napisane powyżej, są przymowane tylko i wyłącznie serwisy na których sprzedaje się publikacje w innych serwisach 

Przymowane

Ja pierdziu T9 ;)

Na których sprzedajemy publikację///

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

To nie można było tego ogłosić miesiąc czy dwa temu? Jakiś mailing czy coś?

I dziwnym trafem Twoje domeny mogą mieć „więcej niż jedną kropkę”.

Jesteś niepoważny, ale o tym już każdy wie.

@M0drzew wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale tak, miałem w tym systemie nawet 6 letnie domeny. Nie każdy jechał schematami i obrywał od G przy każdej okazji.

@ttah jak już wspomniałem usuwamy strony z systemu na których nikt nie kupił by linka nawet za 5 zł, a zależy nam na stronach na których robi się publikacje, jeżeli masz takie to zapraszamy. Wiesz jak jest na spamie dziś nikt nie che wywieszać linków, a na fajnych serwisach wszyscy są chętni, wiec zamiast krzyczeć ze zaplaciłeś 36 zł i żadasz satysfakcji , dodaj takie domeny na ktorych każdy chetnie kupi publikacje 

E-weblink.com byłby ostatnim miejscem do którego dodałbym strony, które mogą zarabiać w Whitepress czy Linkhouse. Ale to nie jest przedmiotem tego o co mi chodzi. Ja się zmian w systemie nie czepiam, tylko sposobu w jaki je przeprowadziłeś.

Wiec tak, 🙂 Reaktywacja 2020 
  • zostały z sytemu usunięte wszystkie domeny.
  • można do systemu dodawać tylko domeny na których sprzedaje się publikacje 
  • jest moderacja serwisów wiec przyjmowane są tylko strony ktore załapały by się do wihitepress lub linkhaus 
  • system idealnie nadaje się do podlinkowania i dopalania artykułów
Uwaga, osoby nie posiadające serwisów zostaną usunięte z systemu, System bedzie zamknięty tylko dla osob posiadających własne PBN