Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

Też posiadam w systemie ponad 1500 stron, było więcej - ale wyleciały, także nie jest chyba tak źle jak piszecie. A co do statystyk to nie są do niczego potrzebne, po co dawać Google na tacy takie informacje, liczy się czy linki dają jakiś efekt a nie statystyki. Przesyłajcie do nich dane z systemów, zgłaszajcie disavow a na pewno wszyscy na tym dobrze wyjdą, co za ludzie...

Edited by annmedia
  • Like 1

Skąd taki dziwny wniosek?

Prosto z Syberii i panujących tam mrozów :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Obserwuję i wyciągam wnioski na własne potrzeby. Nie będę publicznie pisał bo nie mam zamiaru ujawniać niczyjego zaplecza. Skłaniam się jednak ku prostemu stwierdzeniu - bonus za nowy skrypt spowodował wypaczenia.

Przeliczmy sobie jedna rzecz, mamy 32 mln podstron w systemie i 14 tys domen, co daje srednio ponad 2tys stron dla jednej domeny.

Statystyi jednak jakos przecza tej wypowiedzi, z tego co widze gotlink wypada tutaj slabiej (33 mln -> 20k domen).

Pozatym nie mam podobnych doswiadczen odnosnie liczby podstron a nawet powiedzialbym ze moje analizy sa odwrotne.

Ile ludzi tyle wnioskow, taki swiat.....

• Like 1

Spodziewałem sie takiego argumentu, ale średnia liczona w ten sposób nic wg mnie nie daje, bo mogę podać 10 domen, które nabijają 10% site systemu. U mnie około 50 nabija bańkę. Tak więc mamy niecałe 100 domen i 4 miliony site. A nie śledziłem 11k domen, tylko ich część.

Mediana byłaby już bardziej wiarygodna.

Gotlink ma tutaj przewagę - tam nie punktują strony z site 1.

Dodam tylko, że realne statystyki zna tylko 1 osoba i w sumie nie obchodzą mnie one zbytnio, bo martwi mnie inna rzecz. Link pobrany 100 razy jest w indeksie G na raptem kilku domenach. Nawet nie 10. I tak mam dla setek linków. Dawniej to lepiej wyglądało.

Edited by ttah

Spodziewałem sie takiego argumentu, ale średnia liczona w ten sposób nic wg mnie nie daje, bo mogę podać 10 domen, które nabijają 10% site systemu. U mnie około 50 nabija bańkę. Tak więc mamy niecałe 100 domen i 4 miliony site. A nie śledziłem 11k domen, tylko ich część.

Mediana byłaby już bardziej wiarygodna.

Gotlink ma tutaj przewagę - tam nie punktują strony z site 1.

Dodam tylko, że realne statystyki zna tylko 1 osoba i w sumie nie obchodzą mnie one zbytnio, bo martwi mnie inna rzecz. Link pobrany 100 razy jest w indeksie G na raptem kilku domenach. Nawet nie 10. I tak mam dla setek linków. Dawniej to lepiej wyglądało.

Kolega nie zdaje sobie sprawy z tego że liczą się tylko strony główne w każdym systemem dlatego w systemach stałych są na nich linki najdrożej , idąc dalej tym tropem im mniej podstron tym lepiej dlatego od dawana polityka tego systemu była taka że największe premie są dla stron z małym SITE

Nie wiem czy kolega się orientuje ale link ze strony głównej ma zawsze największa moc a nie z 50 tysiecznej podstrony w serwisie

A co do punktacji w gotlinku to oni punktują za wszystko co chwile podnosząc kojne progi punktów tam chyba każdy jest milionerem , my nie rozdajemy punktow na prawo i lewo z okazji świąt wolnych niedziel czy dnia dziecka unas każdy punkt ma podkładke coś jak z kasą im wiecej naprodukujesz pieniedzy tym mają mnijszą wartość

Datego ten system jest taki mocny

Marketing internetowy dla firm

Xann, nie mam zamiaru z Tobą walczyć, bo jednak jestem bardziej z e-weblinkiem, niż gotlinkiem, i po prostu piszę o tym, co mnie w systemie obecnie boli.
Ile razy na dobę bot google odwiedzi stronę z site 10 a ile z site 1000?
Pewnie tę drugą kilkadziesiąt razy częściej.

Ile linków na raz wyświetla się przy odwiedzinach bota? Maksymalnie 5. Ile jest w paczce? 150. Ile linków z takiej paczki paczki nigdy nie "zobaczy" bota na stronie z site 10, a ile na stronie z site 1000? Pytanie retoryczne.

Jeśli jest tak jak piszesz, to po co premiować site w systemie?

Kwiatków gdzie domena z 10 subdomenami wnosi do systemu site = 11 i zarabia 11k+ punktów nie chce mi się nawet komentować.

Aha, ja wcale nie jestem rpzeciwny stronom z niskim site. nie podoba mi się zbyt wiele z takim site z powyższego powodu i właśnie dlatego napisałem tego posta. Bo głównie chodzi mi tutaj o indeksowanie linków, które po prostu wygląda gorzej w porównaniu do przeszłości.

Edited by ttah

...

Ile razy na dobę bot google odwiedzi stronę z site 10 a ile z site 1000?

...

Bardzo dobre pytanie :)

Jak wiesz boty chodzą po linkach im wiecje linków do strony tym częściej ONA jest odwiedzana, czyli sam zobacz czy częsciej jest odwiedzana strona głowa któa ma 2000 BL do siebie czy 50 tysieczna podstrona któa nie ma żądnych linków do siebie prócz linkowania wewnetrznego ????

Sumaryczna liczba odwiedzin jest większa dla strony z większym site. Takie jest moje zdanie. I o to właśnie chodzi w rotacji.

Ja zwyczajnie zaczynam tracić wiarę w ten system, operając się na obserwacjach jego wycinka.

Po prostu mi ja przywróć.

Edited by ttah

@up od pocztku systemu kładliśmy nacisk na domeny z małym site im mniesz tym lepszy nawet z tego tytułu jest bonus wyznaczony tj:

• -"małą stronę" dla domen głównych z site w Google od 5 do 100 oraz BL >= 1000 (+1000 pkt.)

Bo najbardziej liczą się linki z stron głównej a nie jakieś tam tysiecznej podstrony , bo w większości przypadków zawsze są linkowane srony główne a nie podstrony i o ile na stronie głównej robot wita codziennie parę razy to na podstronie moze zawitac raz na miesac albo i raz na trzy

Wprowadzona nasza polityka małych stron lata świetlne temu się sprawdziła i od tego czasu się nic nie zmieniło. To nie jest akualizacja sprzed mieiaca czy pół roku tak jest od zawsze