Jump to content

Recommended Posts

Nie kopcie leżącego :) To, że ktoś linkuje nie ma znaczenia. Linki ze zbanowanych domen i tak nie są brane pod uwagę, więc ani nie pomogą, ani nie zaszkodzą.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

....

Co do linkowania - jak miałem domeny w filtrach, to nie pamiętam już, kiedy widziałem weblinka - ten system jest już tak uwalony, że napisz w RRce, że masz linki w weblinku, ale nie zamierzasz płacić za blokadę, bo to jest sprzeczne z poliutyką Google (płącenie za takie coś)

I tyle.

Dokłądnie dobrze Sebastina mówi nie trzeba ściągać linków z systemu wysarczy napisać że ktoś do ciebie linkuje i odpuszcają filrra, i nadal można po legalu linkować :)

Marketing internetowy dla firm

Kolejny test z cyklu komedia na obcasach :D

Po pierwsze primo:

Autor:
Dodano w kategorii: Artykuły
Data dodania:08.10.2014
Ilość komentarzy: (0)

Autor AVATAR

Po drugie primo

frazy jedno i dwu członowe w większości przypadków są zamrożone.

Na dodatek leszcz.

I po trzecie primo

R523lyT.png

Coś Ci się w statystykach popsuło, że nie pokazujesz zbanowanych domen :D A widzę, że do teraz na zbanowanych domenach linki się wyświetlają i oczywiście punkty naliczają ;) Zainteresowanych zapraszam na PW, podam przykłady.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Jak widać system ma się bardzo dobrze i nadal działa

ehe - frazę "grzejnik dekoracyjny purmo" nie wyszukiwaną w ogóle (wg keyword planera ) "wcisnął" na 11 pozycję :). A nie wziąłeś pod uwagę że system nie działa a zadziałała optymalizacja ?

Blake - a czemu nie zrobisz tego w formie PDFa?

Ja nie mogę tego opisać, bo mi potem zarzucą, że nie zweryfikowałem :)

Załóż bloga np. na blogspocie i opisz to w odcinkach

Jak tego nie zrobisz, to będzie słowo przeciwko słowu....

Dla tych, co przeczytali pierwszy artykuł - podziwiam autora za to, że idzie w zaparte kosztem własnego nazwiska - no cóż, widocznie nic ono nie znaczy... Myślący człowiek zamilkłby, a nie wyrywał jak paparazzi zdanie z kontekstu i pisał, że powiedziałem, że coś jest czarne, w sytuacji, że jest białe.

Dla tych, co czytali drugie - no cóż, podziwiam, po raz kolejny.

Pokazywanie efektów działania systemu po paru dniach to tak, jakby Xann skoczył z dachu domku parterowego, krzycząc głośno: "Ludzie, kur... ja umiem latać!"

Google wycina takie ilości domen z e-weblinka, że jestem po stronie blake'a - i mam nadzieję, że coś napisze :)

Nie mam czasu na pierdoły, Jak chcesz mogę dać materiał to sobie popiszesz. Xann będzie zadowolony bo mu pewnie znowu klientów nagonisz :D

• Like 1

Widzę, że to początek niekończącej się opowieści... Co to ma być za test? Każdy z nas może wkleić tu takie statystyki z kilkoma zazielenionymi frazami na 3 słowa w okolicach top10 i okrzyknąć się "skutecznym pozycjonerem" :)

że to początek niekończącej się opowieści...

Uwierz mi, ta opowieść się już kończy. Skończyły się czasy swli, ale to chyba lepiej, bo widzę, że dużo luźniej się zrobiło w serpach. Gimbaza, która potrafiła tylko linka ustawić w swlu wymarła (niedobitki jak widać po powyższym teście jeszcze w agonii kończą).

Nie mam czasu na pierdoły, Jak chcesz mogę dać materiał to sobie popiszesz. Xann będzie zadowolony bo mu pewnie znowu klientów nagonisz :D

Sorry, ale tak nie piszę u siebie - każdy artykuł jest tak napisany, aby był nie do podważenia - mając materiały od Ciebie ryzykuję tym, że ktoś powie, że nie mam dowodu, że to dobre dane...

Jak widać system ma się bardzo dobrze i nadal działa

ehe - frazę "grzejnik dekoracyjny purmo" nie wyszukiwaną w ogóle (wg keyword planera ) "wcisnął" na 11 pozycję :). A nie wziąłeś pod uwagę że system nie działa a zadziałała optymalizacja ?

Strona nie była optymalizowany, a jak wiemy linki nadal są czynnikiem pozucjonujacym jak widać pięknie działają

Najbardziej mnie cieszy to zainteresowanie :-)

.....Xann ja już kończę z Tobą dyskusję,.....

No jednak myślałem że Twoje słowo coś wiecej znaczy, no nic pomyliłem się :/

Wiem że piecze że system z którego zostałeś wywalony ma się bardzo dobrze nadal przynosi efekty mimo tego że ma milon zbanowanych domen jak to mówisz ale może czas już wydorośleć otrzeć łzy i dać sobie spokoj ? Bo na razie zaczynasz osiagać poziom miśka a to nie jest komplemet

Edited by Xann

a jak wiemy linki nadal są czynnikiem pozucjonujacym

to trochę jak twierdzenie że krowa składa się z ogona ;). Linki są jednym z czynnikow pozycjonujących ( ale nie jedynym ) i w tym przypadku nie można wyciągnąć żadnych wniosków gdyż frazy nie należą do trudnych a osiągnięte pozycje "szału nie robią" ;).

Edited by unnamed

@"unnamed"- jak te frazy Ty zrobisz lepiej samym optymalizowaniem bez linka masz odemnie 1000 zł gotówki i robotę za 5k netto miesiecznie + bonusy

To jak ?

jak te frazy Ty zrobisz lepiej samym optymalizowaniem bez linka masz odemnie 1000 zł gotówki i robotę za 5k netto miesiecznie + bonusy

jeśli "bez linka" to jedyne wymaganie to ok - ale domyślam się że jeszcze coś dołożysz :/