Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

Oj xann, nie mam zamiaru Ci niczego tłumaczyć, bo masz rączki które potrafią korzystać z wyszukiwarek i takie rzeczy sobie możesz sam wyklikać ale jak przeglądałam nawet posty na forum o mechanizmach pobierania linków to już 6 lat temu gotlink opisywał na czym to polega. Teraz wyszukałam pierwszy z brzegu wątek i administracja tak pisze:

Dodano: 05-08-2011 14:04

GotLink.pl jest systemem tematycznym czyli nie tworzy wirtualnych pobrań proporcjonalnie do czasu, nie ustawia linków w kolejce do wysyłki itp wirtualnych rzeczy lecz w czasie rzeczywistym generuje pobrania w momencie zgłoszenia się tematycznie pasującej strony do linku i jest to podstawowy warunek. Drugim warunkiem w kolejności generowanych pobrań jest liczba przydzielonych punktów.

I potwierdzam, ze tak jest, a pobrania tematyczne zamieniają dzienne punkty na linki w kilka minut więc takich anachronizów jak w e-weblinku nie ma, bo co mi z jakiegos kolejkowania linow jak ich nie przeslesz na strone.

a domen jest tylko 45 tys i pobierają linki w dodatku raz na 3 dni

A w e-weblinku jest 25tys domen i pobieraja linki raz na 2 dni - wiec jak widzisz, wolę linki ktore wyswietlaja sie w gotlinku 3 dni jak sam napisales :)

A zastanwoiles sie juz dlaczego w weblinku koszt pobrania jest 100% wyzszy niz w gotlinku mimo ze masz w nim 28 razy mniej linkow? To chyba zastanawia wszystkich co sie dzieje z tymi pobraniami - chyba nie giną podczas oczekiwania w kolejce na wyslanie, hm?

Edited by brzoza24

:D

NO jak takie argumenty podaje administracja gotlinka to teraz juz wiem dlaczego e-weblink.com jest najchętniej wybieranym systemem rotacyjnym

z tym systemem tematycznym to naprawdę dobre :D ciekawie do jakiej kategorii przypisać można linki "kancelaria adwokacka" i "firma budowlana" ?????

Edited by Xann

Marketing internetowy dla firm

• 2 weeks later...

Mam pytanko do twórców i moze mała uwagę - skoro forum na e-webie jest martwe jeśli chodzi o suport i uwagi do systemu dajcie może linka tutaj i moze jakieś małe czyszczenie tametgo związanego ze stroną.

A teraz maly konkret bo widze ze dużo osób walczy o rózne sprawy w stylu multi link itp. nie powiem bardzo mi tego brakuje. ALe bardziej mi brakuje mozliwości dodania do mieszarek linków rel=nofoolow a to akurat powinno sie przydać mi jako uzytkownikowi (akurat chyba nie trzeba tłumaczyć że takie linki sa pożadane mimo wszystko) a dodatkowo z poziomu fimy udestąpniajacej zasoby akurat takie zagranie było by akurat co najwyżej neutralne - a i witryna lepiej by wygladała gdyby jednak pojawiało się co jakiś czas linki nofollow

@'michauw' - dlaczego twierdzisz ze forum jest martewe ? zadałeś pytanie i nie otrzymałeś odpowiedzi ? Czy możesz podkazać o który wątek Ci chodzi ???

Coś na kształt multilinka zostanie niebawem wprowadzone nie mniej trochę dziwne zadałeś pytanie o rel=nofoolow możesz powiedzieć mi dlaczego takie linki są przez Ciebie pożądane w czym są one lepsze od zwykłego linka bez żadnych parametrów ???

ps. my nie nabijamy ludzi w butelkę to nie ten system ten nie jest anonimowy

Edited by Xann

Marketing internetowy dla firm

kosz.

Edited by Ptaq

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Xann: nie mam wprawdzie pewnosci, ale przypuszczam, ze znalazlem, hm... blad, niedociagniecie, nie wiem, jak to nazwac...

zalozmy, ze user na koncie "pro" dodaje w jednym momencie 400 linkow do wpisow w katalogach i przypisuje je do jednej grupy przy priorytecie "1" a nastepnie przydziela na grupe 400k punktow.

zalozmy, ze 1000pkt umozliwia "wypchniecie" pary link-anchor raz na godzine.

zatem po uplynieciu godziny od dodania tych linkow zostana one "wypchniete" na strony-emitenty, w paczkach po 250 par link-anchor, prawda?

i teraz, jesli dobrze zaobserwowalem, w takiej jednej paczce ida linki po kolejnych id-kach w bazie. czyli w opisanym wyzej przypadku jest wysokie prawdopodobienstwo, ze na jakiejs domenie znajda sie tylko i wylacznie "moje" linki do tych wpisow w katalogach.

a to jest bardzo niepozadane z kilku wzgledow!

dlatego prosba, zebys upewnil sie u programistow, czy tak rzeczywiscie jest i jesli mam racje, to prosilbym, zebyscie wprowadzili takie rozwiazanie, zeby w momencie wysylania paczki linki nie byly pobierane po kolejnych id, a calkowicie losowo.

Edited by Mendax

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

dlatego prosba, zebys upewnil sie u programistow, czy tak rzeczywiscie jest i jesli mam racje, to prosilbym, zebyscie wprowadzili takie rozwiazanie, zeby w momencie wysylania paczki linki nie byly pobierane po kolejnych id, a calkowicie losowo.

Nie wiem skąd takie podejrzenia, ale zapewniam, że linki w paczkach umieszczane są losowo z częstotliwością zależną od ilości przydzielonych punktów.

500x62.gif

• 2 weeks later...

e-weblink.com: moje podejrzenia byly juz w kilka miesiecy po starcie webmini, kiedy na jednej domenie z tym skryptem widzialem tylko moje linki, ale o sprawie zapomnialem.

ostatnio wrocilem jednak do uzywania SWL-i.

po otworzeniu pliku .wbl mamy przykladowo cos takiego (domene wydeytowalem):

kredyt bez zaświadczeń>www.STRONA1.pl>>pożyczka bez zaświadczeń>www.STRONA1.pl>>kredyty gotówkowe bez zaświadczeń>www.STRONA1.pl>>

kredyt gotówkowy bez zaświadczeń>www.STRONA1.pl>>pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach>www.STRONA1.pl>>kredyt bez zaswiadczen>www.STRONA1.pl>>

pozyczka na dowod bez zaswiadczen>www.STRONA1.pl

albo (podobnie: domena ora dodatkowo urle wyedytowana):

film spring breakers>STRONA2.pl/link1>>jack pogromca olbrzymów online>STRONA2.pl/link2>>spring breakers online>STRONA2.pl/link1>>

film jack pogromca olbrzymów>STRONA2.pl/fantasy/link2>>film Hobbit niezwykła podróż>STRONA2.pl/link3>>film pokusa>STRONA2.pl/link4>>

film szklana pułapka 5>STRONA2.pl/link5

nie chce podawac wiecej przykladow na forum, wystarczy otworzyc jakikolwiek plik wbl w edytorze i samemu sie dostrzeze wzor.

wyraznie widac, ze w jednej paczce laduja linki, dodane za pomoca multilinka (czy jak tam nazywacie funkcje dodawania wielu linkow naraz z kont pro), a wiec z kolejnymi id-kami w bazie. gdyby jeszcze te linki byly "porozwalane" po calej wielkosci wbl-ka, to rzeczywiscie moznaby uznac, ze sa losowe, ale skoro sa po kolei, to e-weblink.com, jestes niedoinformowany lub klamiesz.

Edited by Mendax

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.