Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

[ot] Nawet gdyby eweb był jeszcze cokolwiek wart pokazujesz jedynie swoimi wypowiedziami, że nie ma co z niego korzystać przy takim bezpieczeństwie i poszanowaniu danych uzytkowników. [/ot]

Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.

Rynek zbytu = 1 (matysik) 

Posted Images

@Xann - pytanie retoryczne, i z serii "sagi=cham" - kiedy sie nauczysz, ze uzytkownicy nie zawsze chca Ci rozwalic biznes tylko czasem chcieliby rowniez pomoc, bo tez czerpia z tego zyski?...

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!

@Xann - jestem chamem i jestem tego swiadom. wiele rzeczy mowie wprost, niestety - czesto uzywajac niepotrzebne slowa

wielu userow ktorych tak negujesz czesto chce Ci po prostu pomoc. nie szukaj tam zawsze innych motywow, bo np. ktos nie korzysta z systemu

@paweu - dzieki, wiem, ze mam racje

Przepraszam,zaczynam przygodę e-weblinkiem,szukałem regulaminie i nie znalazłem,czy istnieje limit sub-domen na jednej domenie.Krotko mówiąc ile serwisów podłączonych do e-weblinka może być na rożnych subdomenach jednej domeny?Dziękuje -zakręcony i sagittariuspl

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

@MaxPan - jest. na jednym koncie, dla jednej domeny mozesz miec max 20 subdomen.

ale:

jezeli zalozysz sobie nowe konto (drugie, trzecie, kolejne) dla tej samej domeny mozesz dodac kolejnych 20 subdomen.

W związku z narastającą falą zapytań zdecydowaliśmy się otworzyć dwie infolinie telefoniczne.

Telefon w godz. od 8:00 do 16:00

Obsługa klientów:(32) 739-08-39

Pomoc techniczna:(32) 739-08-38

Po godzinie 16.00 jedynie korespondecja email.

Uprzejmie prosimy też o korzystanie z FAQ http://www.e-weblink.com/faq.php oraz wideo poradników http://www.e-weblink.com/guide.php

Sprawy finanansowe obecnie tylko i wyłacznie przez formularz email choć w przyszłości również nie wykluczamy lini telefonicznej

Edited by Xann

Marketing internetowy dla firm

Dopracujcie FAQ (nie wiem czy już to się pojawiło tam, ale chyba nie), tak na szybko: walnijcie info o ograniczeniu subdomen dla jednej domeny w obrębie jednego konta, minimum BL (jeżeli wogóle to wejdzie), site itp.

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Dopracujcie FAQ ...

.... walnijcie info o ograniczeniu subdomen dla jednej domeny w obrębie jednego konta, minimum BL (jeżeli wogóle to wejdzie), site itp.

W faq umieszaliśmy pytania które tak często pojawiają sie jak pytania o filtra na PIO , o ilośc subdomen na domenę przyznaje ze nie zauważyliśmy tego ale profilaktycznie umieścimy :)

Marketing internetowy dla firm

Co się stało z ewebem? nagle od wczoraj zyskał 40K domen? czy to tylko asertywne prowadzenie statystyki?

P.S. Dobra już wiem o co kaman ale Xann mógłbyś na stronie głównej o tym poinformować co?

Edited by Fler