Jump to content

Recommended Posts

A czy importem z pliku mozna zmienić tylko priorytet istniejącego już linku? Czy zrobi wtedy duplikat tego linku?

.

A czy importem z pliku mozna zmienić tylko priorytet istniejącego już linku

nie istniejącego tylko tego co chcesz dodać

Edited by Rozpusta

profesjonalne

pozycjonowanie

stron www

nie istniejącego tylko tego co chcesz dodać
A jak chce zmienić tylko priorytet przy 200 linkach ktore juz mam dodane?

.

masz opcje zaznacz wszystkie/ zmien i twórz projekty dla odpowiednich linków

Edited by Rozpusta

profesjonalne

pozycjonowanie

stron www

A więc nie ma takiej mozliwości z importu? i zrobi mi wtedy duplikaty?

Chyba musze sam sprawdzić :)

.

Import linków robi dupikaty, piortyte juz istniejących zmienia się przez check button, wersja płatna ruszą w pod koniec miesiaca ale miesiąc rozliceniowy jest od 1 lutego.

Marketing internetowy dla firm

Hmm..mam prosbe :)

Moze by tak umiescic gdziekolwiek w panelu nazwe konta na ktorym jestesmy zalogowani ? :rolleyes:

Mysle ze przydatna rzeczy ;)

pozycjonuj.png

A czy będzie dodana możliwość eksportu? Przyda się przed 1 lut. Skoro projekty zostaną skasowane. Będzie łatwo je przywrócić po opłaceniu :P.

(L)

Hmm..mam prosbe :P

Moze by tak umiescic gdziekolwiek w panelu nazwe konta na ktorym jestesmy zalogowani ? :P

Mysle ze przydatna rzeczy :)

Dobry pomysł, tak też zrobimy.

Z exportem się zastanowimy być może ale nie obiecuje

Marketing internetowy dla firm

A czy będzie dodana możliwość eksportu? Przyda się przed 1 lut. Skoro projekty zostaną skasowane. Będzie łatwo je przywrócić po opłaceniu :lol:.

Sama idea eksportu linków uzasadniona może być wyłącznie w celu archiwizacji danych. Nie planujemy usuwać projektów po nieopłaceniu abonamentu a jedynie wyłączyć do nich dostęp. Dlatego jeśli nawet ktoś będzie miał kilkudniowy poślizg w płatności to większych strat w linkach nie poniesie, gdyż zaraz po aktywowaniu konta płatnego projekty wrócą na swoje miejsce.

Pozdrawiam,

Gatzec.

Edited by gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

A nikt nie powiedział że importowane pliki muszą być w kodowaniu utf-8. I musiałem przetestować wszystkie polskie mozliwości aż trafiłem :P Może by dorobił konwersje polskich czcionek?

Export był by przydatny jak by podawał rowniez id linku. Wtedy na podstawie id (podczas importu) mozna by było już zmienić/uaktualnić anchor lub priorytet linku, ktory już został wcześniej dodany.

.

Ja właśnie się zarejestrowałem i już widzę pierwszą wadę - nie można dodać adresu strony bez www - moja strona ma przekierowanie z "www" na nazwę domeny, co uniemożliwia mi współpracę z e-weblink....

Sie chłopak obudził. Czytaj pan, wszystko jest opisane dlaczego tak, a nie inaczej.

(L)

Ja wiem, dlaczego tak - jednak nie jest to chyba najlepsze rozwiązanie - patrzę z punktu widzenia użytkownika, a nie właściciela systemu - usunąłem przekierowanie, ciekawe, czy podstrony mi policzy.

Ok, teraz już widzę, że to rozwiązanie jest ostatecznie i nigdy się nie zmieni, hehe. Sorry...

Edited by wyderko

Dobry pomysł, tak też zrobimy.

dzieki.

Bardzo dobrze ze sa realizowane takie proste prosby, przynajmniej widac ze admini czuwaja i system nie upadnie tak jak linkor :P

pozycjonuj.png