Jump to content

Zmiana w logowaniu

Recommended Posts

Witam,

Czy tylko u mnie dziś pojawił się kreator konfiguracji logowania, używałem innego maila niż gmail, może to dlatego?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Poświęć chwilę na zaktualizowanie danych logowania do konta AdSense i AdWords. 
Wkrótce będziemy wymagać od wszystkich naszych wydawców zaktualizowania danych 
logowania na dane konta Google. Ta zmiana zapewni dodatkowe zabezpieczenia i zwiększy 
wygodę korzystania z innych produktów Google za pomocą tylko jednego konta

Czyli już niedługo bedziemy wszyscy używać jedynego 'słusznego' adresu do logowania...

Edited by topbi

Hmm, u mnie był cały kreator, nawet do zmiany obecnego hasła, ja osobiście pozostałem przy starym mailu, i po tych zmianach, wchodząc sobie na G. Analytics zalogowało mnie na nowe konto, a tam o dziwo używam tego od Gmail'a ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

• 2 weeks later...

Wczoraj pojawił mi się kreator, ale za cholerę nie mogę pozostać przy obecnych danych do logowania.

Nie używam nic innego, jak AS i Sitemap. Czy to znaczy, że muszę założyć gmail? :|

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Nie rozumiem co Wy piszecie o gmailu, jak ja próbuję zmienić adres na "gmailowy" to dostaję komunikat:

Niestety, adres Gmail nie może być podstawowym adresem tego konta.

Największe jaj polegają na tym że ciągle nie mogę się doczekać emaila potwierdzającego mój stary adres i od dwóch dni nie mogę się zalgować na konto! Prosiłem o wysłanie emaila potwierdzającego chyba z 10 razy na rrózne maile i nic :/