Jump to content

System Wymiany Opinii - Google Maps

Recommended Posts

Czy ktoś w Polsce zastanawiał się nad stworzeniem SWL do opinii w Google? Ewidentnie brakuje czegoś takiego w dobie pozycjoinowania lokalnego, gdzie opinie są ważne. Trochę temat dla twórców dotychczasowych SWL`i, bo gdyby temat dobrze rozegrać to narzędzie mogłoby być bardzo przydatne.

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Utrzymanie i wyhodowanie profili, które moga brać udział w takim "procederze" jest czasochłonne i wymaga sporo zasobów IT. Poza tym GMF ostatnio coraz lepiej rozpoznaje takie profile, łatwiej też je zgłaszać - więc może to być nieopłacalne, ale to już zadanie dla twórców.

• Like 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki audyt seo - zobaczymy co wyjdzie. M

13 godzin temu, zgred napisał:

więc może to być nieopłacalne, ale to już zadanie dla twórców.

Opłacalne może być bo jest do zrobienia ale czy będą chcieli odpowiednio płacić zleceniodawcy, oto jest pytanie na które odpowiem od razu: NIE będą chcieli płacić bo powiedzą że za dużo.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Polecam usługi detektywa: https://spy24.pl Helium, co to jest? nowa kryptowaluta, sprawdź: https://beatris.ihub.global/ihubregister

W dniu 6.08.2021 o 12:00, AdamLuczak napisał:

Chodziło mi coś takiego po głowie, chętnie wesprę :)

Adam

Adam Ty chyba nie rozumiesz jakie to koszty mieć flotę dobrych kont, cookie, proxy, inne. Drożej jak dobry PBN.

• Like 1

re287am9.jpg

Podkreślę "UTRZYMANIE I WYHODOWANIE LEWYCH PROFILI"

SWL opiera się na stronach i pokazywaniu oraz usuwaniu linków. Prosty kod i lecisz. Wstawiane opinii w GMF wymaga dobrego i zadbanego konta, z historią co najmniej roczną i najlepiej jak by było "przewodnikiem lokalnym". Mało tego - takie konto może działać w 80-90% na danym terenie a wyjazdy jako realny człowiek rzadko. Trzeba "emulować" zachowanie wyjazdowe takiego profilu.

To się nie zwróci.

• Like 3

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki audyt seo - zobaczymy co wyjdzie. M

• 5 weeks later...

Wiem kto już ma taki system ale nie ujawnię. Wykminiłem to pare dni temu.

9 godzin temu, Modliszka napisał:

Google. 

Długo pracowałeś na stopkę na tym forum, co nie? Odnoszę wrażenie, graniczące z pewnością, że nie czytasz wątków, w których odpowiadasz.

• Like 1

4 godziny temu, zgred napisał:

Długo pracowałeś na stopkę na tym forum, co nie? Odnoszę wrażenie, graniczące z pewnością, że nie czytasz wątków, w których odpowiadasz.

Czytałem Paweł, czytałem - ten wątek szczególnie bo od dopiero niedawna mi przechodzą opinie Google. 

A z moją odpowiedzią, "Google" chodziło mi o to, że oni mają już taki system - wsadzą sobie tylko reklamy lokalne - do map i mają SWL. :) A o projekcie, o którym Ty mówisz, że wiesz, kto co i za ile - nic nie wiem ;) 

Piękny uśmiech - dentystapolek.pl - dentysta Rydułtowy, Pszów, Radlin

Najlepszy sklep dewocjonalia. Polecam także - serweryit

Zapraszam 🙂 w SEO też pomogę jak tylko mogę.