Jump to content

Co trzeba wyczarować aby przyjeli strone do Adsense?

andrew313

Recommended Posts

Widzę że sporo się zmieniło przy akceptacji nowych stron do Adsense. Widać że akceptuje to człowiek, mało tego, jest niezwykle kapryśny. Macie jakieś hacki co im się nie podoba? Poprawił ktoś stronę i ją przyjęli? Jeżeli tak, to co poprawił? Dzisiaj odrzuciliby wp.pl...

Wielki brat patrzy;)

• 2 weeks later...

Przerabiałem temat jakieś 3 miesiące temu.

1. Musisz mieć spory ruch na stronie z organika (kilka tyś. miesięcznie).
  2. Minimum kilkadziesiąt artykułów (merytorycznych, unikatowych).
  3. Systematycznie publikować nowe treści.

Jak spełnisz powyższe to przyjmą, bez problemu.

• Thanks 1

W dniu 21.06.2021 o 20:27, andrew313 napisał:

Widać że akceptuje to człowiek, mało tego, jest niezwykle kapryśny. 

Serio? :D Tylko po tym wnosisz, ze to człowiek?

Dostać się obecnie jest bardzo trudno i uszczelnili system, który ocenia stronki.

• Thanks 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki calde.pl - zobaczymy co wyjdzie.

28 minut temu, zgred napisał:

Serio? :D Tylko po tym wnosisz, ze to człowiek?

Dostać się obecnie jest bardzo trudno i uszczelnili system, który ocenia stronki.

Tak jak opisałem. Dodawałem stronę jakiś czas temu i dowiedziałem się to co musiałem spełnić, aby strona została dodana. Jak dla mnie na plus :)

• 4 weeks later...

Dzięki za podpowiedzi, jakoś po kilku próbach się udało. A jak teraz zmienia się kolor reklam, styl, font, tło itp? Wywalili to razem z jednostkami linków? Teraz Adsense pewnie nic już nie zarobi bo kto jeszcze klika w banery?

Wielki brat patrzy;)

@andrew313 - jeśli mógłbyś powiedzieć, jakiego rzędu wielkości masz ruch z organica tygodniowo/miesięcznie? Czy nie było czasami tak, że każda kolejna nieudana próba wydłużała czas kolejnego rozpatrzenia/odpowiedzi?

Nowoczesne technologie edukacyjne: https://aktin.pl/ wyposażenie szkół i przedszkoli.

Sklep Spinningowy Pirania https://www.pirania-sklep.pl/ w Krakowie.

Terapia poznawczo behawioralna https://punktwidzenia-cpb.pl/ w Bielsku-Białej.

@kristofenes Miałem około 5 prób ale w tym czasie dodawałem treści i zbierałem linki do ruchu. Ponowne zgłoszenia robiłem co miesiąc.

Zastanawiam się jednak nad czymś innym. W latach 2006-2016 wyglądało to zupełnie inaczej, lepiej. Teraz z reklamami nic nie można zrobić. Posunąłem się do takich wniosków:

1. Google Adsense zaczęło olewać wydawców. Dlaczego? Spójrzcie jak ewoluowało Adsense a jak Adwords. Kiedyś Adwords nad wynikami wyszukiwania było na żółtym tle z wyraźnym oznaczeniem REKLAMA. Teraz Adwords nie jest na żółtym tle, jest pisane czcionką i kolorem zgodnym z pozostałymi naturalnymi wynikami na stronie czyli zrobili to co działało w Adsense ale wydawcom z Adsense to zabrano!!!

2. Mało tego, już nie 3 a 4 reklamy adwords wyświetlają się nad wynikami wyszukiwania, ażeby było jeszcze wredniej kopiowane są definicje i częste odpowiedzi na pytania nad wynikami wyszukiwania aby ludzie nie klikali już na strony z przepisami kuchennymi czy definicjami. Jest to chamskie zabranie ruchu wydawcom.

3. Może to daleko idący wniosek ale wygląda na to że Google stało się bardzo egoistyczne. Zarabia głównie na Adwords i robi je tak aby były niezauważalne różnice miedzy organicznymi wynikami. Wydawcy Adsense nie są im już do niczego potrzebni a strony przeładowane banerami w które nikt nie klika, poza dziećmi, są po prostu brzydkie. Przecież większą skuteczność miała 1 jednostka linków w kolorze menu niż 10 aktualnych banerów z oczojebnym niebieskim "otwórz".

4 Sytuacji nie pomaga monopol dużych korporacji FANG i ciągły dodruk FEDu. Akcje tych firm są na takich wycenach że im już nic zagrozić nie może, po co im wydawcy Adsense?

• Like 1

Wielki brat patrzy;)

• 4 months later...