Jump to content

Recommended Posts

Mam prośbę od znajomego do przepisania stronkę z 2013 (wykorzystującej cms napisany przez jakąś firmę w phpie). Znajomy inwestował w SEO na przestrzeni lat, więc nawet lokalnie się trzyma na ok2-3 frazy. Stronka ma po tych SEO zabiegach podlinkowane jakieś blogi z poradnikami z branży, które też są na tym serwerze. Jest też kompletnie prosta, więc ładuje się migiem ma nawet 100 w PageSpeed. Problem jest z czytelnością strony na smartfonach, bo kompletnie nie jest mobilna. Tak więc po najmniejszej linii oporu stworzyłam swój szablon w wordpresie żeby nie użyć gotowca i żeby stronka lekką była. Stworzyłam w sumie z nudów, pod kontem SEO - możliwe, że nie ma tragedii, no i podoba się znajomemu. Wszystko miodzio, ale .... i tu Pytanie (trochę za późno zadane, no ale lepiej późno niż wcale)  czy jeśli zaoram starą stronkę i wrzucę nową na serwer, to czy to może spowodować drastyczne skutki w pozycji strony? Zastanawiam się co cenniejsze tutaj SEO vs Mobilka na Smartwony- bo w sumie podstawowe SEO w nowej stronie raczej jest...

Tak na szybko: mobile jest istotny. Zrób przekierowania ze starych URLi na nowe (o ile różnią się). Jeśli jakieś URLe zniknęły, to ogarnij te 404. Jeśli chodzi o drastyczne spadki... jeśli zrobisz to dobrze, nie będzie źle ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Juve
      Witajcie,

szukam możliwości, aby pracować w obszarze digital marketingu (np. SEO, content marketing, analityka). Posiadam już w tym pierwsze doświadczenia i pewną wiedzę.
      Mam m.in. certyfikat Google Analytics i Marketing Analytics (z platformy Udacity - wykonałem 8 projektów w języku angielskim sprawdzanych przez mentorów).

Jestem otwarty na różne propozycje oraz formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie). Obecnie jestem dostępny niemalże pełnoetatowo. Interesuje mnie praca zdalna, ewentualnie hybrydowa (Łódź).

Przykładowe zlecenia, które mogę wykonywać:
       - pisanie wartościowych artykułów
       - tworzenie zaplecza blogowego na darmowych/dostarczonych szablonach
       - analityka danych
       - tworzenie opisów do produktów na sklepach internetowych
       - działania social media

Zapraszam do kontaktu. Najpierw na forumowy mail: juve160787@gmail.com.
      Zainteresowanym chętnie opowiem coś więcej o sobie i wyślę, np. przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam.

• By arkoty79
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o Wordpress. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, albo masz jakiś problem z Wordpress-em. Napisz do mnie chętnie pomogę...

Kontakt:
      arek-strony@wp.pl
      https://arek-strony.pl/   
    • By joanna11
      Cześć,

Strona usługowa. Jaki CMS polecacie biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie SEO? Działania na rynek polski w domenie .pl i międzynarodowy .co.

Zastanawiamy się nad poniższymi:

1. Wordpress
      2. Drupal
      3. Contentful
      4. Cloudflare
      5. Unbounce

Dzięki za wszystkie rady 😊

• By albercik81
      Cześć,
      Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress
      W chwili obecnej mam taką oto treść:

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

• By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy