Jump to content

ulotki reklamowe dla www

Recommended Posts

chodzi mi o jakieś ulotki, folderki, itp. reklamujące stronę www 'na ziemi',

miały by być dystrybuowane przede wszystkim na imprezach branżowych,

sprawa w zasadzie prosta: zaprojektować - wydrukować - rozdać - zapomnieć,

ale może ktoś ma jakieś ciekawsze doświadczenia, może jest jakiś artykuł? a'la Franek Tomtczak "Marketing ulotkowy na imprezach branżowych" :)

w top10 ciekawsza pozycja to owocni.pl, może ktoś korzystał?

dziękuję i pozdrawiam

ok 1000-1500 na dzień... mówimy tu o targach motoryzacyjnych ... zloty to jednak za małe imprezy... ;) (ulotki na własnym stoliku bez większej obsługi...) ludzie brali z samej ciekawosci zeby sprawdzic co to jest, bo byly tylko podstawoe informacje na tym, ruch widocznie wiekszy, :)

co do imprez to planuje jakiś banner sobie zrobić .. z tym ze planuje i nigdy nie mam czasu sei z naiego wziąć..:P ktoś wie gdzie mozna takie cos zrobic?

co do koszulek to też mam, ale to juz jest specyficzna grupa i oni sami chca się odróżniać :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

ja kiedys myslalem o czyms alternatywnym - np. vlepkach, naklejkach, gadżetach, koszulkach, moze jakims napisie grafitti (legalnie)... no ale to jest zwiazane z profilem mojej strony. moze kiedys :)

wydaje mi sie ze jest to b. dobry pomysl, ale trzeba dobrze trafic w obiekt docelowy..

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Ja się zastanawiam nad zrobieniem ulotek i tak się zastanawiam, który z dwóch pomysłów jest lepszy:

- ulotka z adresem i opisem o czym jest strona bla bla - taki materiał propagandowy. Jednak istnieje ryzyko, że tematyka się nie spodoba i ulotka zostanie szybko zapomniana.

- czy może samo logo z wyraźnym adresem witryny - miało to by na celu pobudzenie ciekawości, dana osoba może by zapamiętała adres i w domu sobie sprawdziła. To jest dobra sprawa jak ktoś wyrzuci taką ulotkę na ziemie, to ktoś patrząc pod nogi też zobaczy logo :)

A banner - rozejrzyj się u siebie w mieście nad jakimiś firmami tego typu. Ja oglądałem u kilku i to nie jest wielki koszt, a fajnie wygląda na stoisku - no i ludzie zapamiętują logo.

Koszulki również mnie interesują, ale tu już trzeba zainwestować grubsze pieniądze bo chyba nikt nie realizuje mniejszych zamówień jak na przykład kilkanaście sztuk?

Edited by sfaho

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Mi chodzą po głowie podkładki pod mysz, ostatnio nawet sprawdzałem oferty różnych firm i 2-5 zł od szt to nie dużo, a według mnie jest to ciekawa forma reklamy stron internetowych...

Ulotki nie są drogie i jest ich dużo, z tego co mi wiadomo to 1000 szt a4 to ok 500 zł.. Zastanawiałem się też nad smyczami...

AQQry - spotkamy się na SOE Party w Krakowie to pogadamy o tym banerze - stuknij tylko jaki ma być wielki i czy sam tekst czy chcesz coś bardziej wyłudzanego (foto). Mam niedrogą firmę poza aglomeracjami (liczą przez połowę) a jakość taka sama.

Pozdro

[*] Ku pamięci Pawła

Jeśli oceniam Twoją stronę to traktuj to jako uprzejmość.
Nie zadawaj mi szczegółowych pytań - za to mi płacą.

Prowadzisz newsletter? Poszerz bazę odbiorców!
Katalog Newsletterów i E-zinów - WWW.INFOMAIL.PL

E-mail marketing po mojemu
Wybierasz się do Krakowa? Kraków www.vivakrakow.com

Mi chodzą po głowie podkładki pod mysz
Rozejrzyj się po "okolicy", jaki procent ludzi używa podkładek pod mysz?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.