Jump to content
drawaclub

gwaltowny spadek w wynikach

Recommended Posts

Dzisiaj stalo sie cos dziwnego moja strona zniknela z wynikow (byla wysoko na popularne frazy) a tak jakby w jej miejsce pojawila sie na 2 frazy jedna z podlinkowanych stron ktora jest wpisem do katalogu (wpis ten ma taki sam tytul opis i slowa kluczowe) strona znajduje sie w google jak zrobie site jest wszystko ale jak wpisze www adres strony .pl wowczas pokazuje wylacznie linki prowadzace do strony.

Mam nadzieje ze to chwilowe (wczesniej juz zdazalo sie ze strona znikala na kilka godzin - calkowite znikniecie).

Obecnie zmienilem ten mocno podlinkowany wpis z katalogu (tytul i opis)

jesli mieliscie podobne przypadki jak sobie z tym poradziliscie?

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

strona jest linkowana linkami stalymi z wysokim PR miala wysokie pozycje na trudne frazy w ostatnim czasie dodalem troche wiecej linkow niz zwykle (w przeciagu tygodnia okolo 20 x pr4) oprocz tego podlinkowalem wpisy z katalogow (40 wpisow x okolo 300 BL) no i ogolnie zaplecze sie troche rozroslo ale nie sadze aby o to chodzilo poniewaz strona stale jest mocno linkowana i regularnie szla w gore w google.com bylem nr 2 i teraz ten spadek

jesli ktokolwiem mial podobna sytuacje napiszcie

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Cholernie szybko mi katalogi zaindeksowało - może wreszcie jakieś luźniejsze datacentra się zrobiły i przyspieszyły się zmiany.

są jakieś przetasowania w serpach od paru dni. Mam frazy które były od dawna na dobrych pozycjach a poleciały mi o 5 podstron. Są tez frazy które poszły do góry. Nie mam zbyt sensownego wytłumacznia dlaczego akurat jest ta a nie inaczej. Nie pozostaje nic jak pracowac dalej i czekać ;)

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

rzeczywiscie, google cos szaleje - na plus oczywiscie ;) 2 frazy trzymaly oblegaly 9-11 miejsca zeby nagle wskoczyc na 6te, boty zaczely czesciej odwiedzac strony i szybciej je indexowac.. nie wiem tez co sie dzieje, ale mi to pasuje :)

Mi moja strona wypadła kompletnie....

Była pod "programowanie" na 2 stronie(od 7 miesięcy) - teraz w ogóle jej nie ma.

Na "forum komputerowe" było 4-10 miejsca teraz jest 33 pozycja.

Co jest grane? :/

Przyjemnie ciekawa sprawa, że lecą domeny które w google są od ponad 2 lat w top10 i nagle jest out. Czy to z linkorem czy też bez, znowu im dc nie wyrabia :]

Zamęt przed PR Update. Niedługo pewnie wszystko wróci do normy.

Uff.. to dobrze bo wyleciałem w kosmiczne pozycje i trudno byłoby od nowa zaczynać.

P.S. Nie za szybko ten update?

Google szykuje gwiazdkowy i zarazem noworoczny prezent dla webmasterów

Nie już minęło chyba wystarczająco, zresztą zagranicą wiedzieli o tym już od 2 tygodni.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM