Jump to content

Słowo kluczowe a google


Recommended Posts

Mam pytanie a nie wiem jak to nazwać odpowiednio, dlatego tutaj pisze. Mam stronę ze słowem kluczowym dwuczłonowym np: COCA COLA a google rankuje wyżej słowo COCACOLA razem. I pod moje słowo jestem w 20 a na połączone jestem 2. Strona ma 2400 słów i ani razu nie napisałem słowa razem. Jakaś podpowiedź jak to odwrócić ? 

Przy okazji spytam jeśli wyłączę stronę usunę wszystko z GSC tzn mape, linki to mogę użyć treści z tej strony na innej ? Czy google zobaczy że to plagiat bo coś zostanie w pamięci ?

Link to post
Share on other sites

Najwidoczniej Twój brand jeszcze jest zbyt słaby aby Google zwróciło na niego uwagę. W kwestii usunięcia strony to na pewno minie trochę czasu zanim całość zniknie z indeksu. Jeśli nie zniknie to wtedy może pojawić się problem zewnętrznego duplicate content.

Link to post
Share on other sites
W dniu 19.12.2020 o 22:40, coku napisał:

 Jakaś podpowiedź jak to odwrócić ? 

 

Zanim zaczniesz robic kupe niepotrzebnej roboty i tracic czas, lepiej chyba dowiedziec sie dlaczego tak sie stalo. Ja powiedzialbym, ze dzieje sie tak gdyz:

 

Google kojarzy synonimy, warianty slow oraz  o czym Twoja strona generalnie jest, wiec nawet jak sie na jakas fraze bezposrednio nie pozycjonujesz, mozesz zaczac sie na nia pojawiac w serpach. Najprawdopodobniej wersja jednoczlonowa Twojego slowa kluczowego ma duza mniejsza konkurencje  i dlatego zaczales na nia rankowac wysoko. Zamiast cokolwiek usuwac, zacznij pracowac nad domena i strona, a z czasem pozycje na wersje dwuczlonowa sie poprawia. W miedzyczasie, ciesz sie ruchem z tego co juz masz, bo moze ktos szuka tez tej wersji jednoczlonowej, na ktora rankujesz wysoko.

 

Ps. Sorry za brak polskich czcionek.

Link to post
Share on other sites

Na to jest prosty patent który wato przetestować

slowo-kluczowe.pl/slowokluczowe

lub

slowokluczowe.pl/slowo-kluczowe

Albo tworzysz stronę z treścią albo przekierowujesz URL na główną 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy