Jump to content
Sanchez Spinoza

[Wykonam] SUPERMIX linków - 80 linków (DF/NF) z różnych źródeł - idealne dla świeżych stron lub dla zróżnicowania profilu

Recommended Posts

Pakiet SUPERMIX jest skierowany dla "świeżych" stron, które dopiero rozpoczynają proces pozycjonowania w sieci. Jest również idealnym sposobem na zróżnicowanie dotychczasowego profilu linków.  

 

Charakterystyka usługi:

 

1. Artykuły Sponsorowane 
7 linków zostanie zamieszczonych na  naszych prywatnych, wysokiej jakości portalach internetowych (różne IP, SSL, domeny tylko 1 stopnia od wielu lat w sieci) w artykułach sponsorowanych. Czyli my piszemy 7 unikalnych, merytorycznych artykułów (3000-4000 znaków) i umieszczamy w nim link dofollow jako fraza albo jako link - publikacje dożywotnie. Listę stron na której zostaną zamieszczone artykuły z linkiem udostępnię na Twoją prośbę. 

 

2. Linki dofollow w komentarzach
8 kolejnych linków zamieszczamy w komentarzach pod merytorycznymi artykułami w wysokiej jakości portalach internetowych  (różne IP, domeny tylko 1 stopnia od wielu lat w sieci). Linki dofollow dożywotnie - (domyślanie dajemy link jako Imię/nick ale na życzenie możliwa jest też fraza albo jako URL).  Listę stron na której zostaną zamieszczone komentarze z linkiem udostępnię na Twoją prośbę. 
 
3. Linki z polskich for 
20 linków zamieszczamy na polskich forach. Linki dofollow, Różne IP, unikalne domeny (tylko fora wysokiej jakości), domeny główne for się nie dublują! - dwa lata gwarancji, że link nie zniknie. Link w postaci URL, anchora  do wyboru. 
 
4. Linki dofollow jako grafika
20 linków dofollow jako obrazek IMG (bez atrybutu ALT) publikowanych na polskich forach. Obrazki dostarczamy my lub klient - dwa lata gwarancji, że link z obrazka nie zniknie
 
5. Linki nofollow fora/komentarze
10 linków nofollow z polskich for i komentarzy z wysokiej jakości stron informacyjnych (niepowtarzalne domeny 1 stopnia, różne IP) - linki dożywotnie (domyślnie w postali imion/nicku - na życzenie możliwa fraza lub URL).  Listę stron na której zostaną zamieszczone komentarze z linkiem udostępnię na Twoją prośbę. 
 

 

6. Linki z fanpageów Facebook
15 linków z fanpageów na Facebooku. W sumie kilka tysięcy fanów.  Listę fanpagów  na której zostaną zamieszczone wpisy z linkiem udostępnię na Twoją prośbę. 

 

 

Podsumowując zamawiając tę usługę otrzymujesz:

- 7 linków dofollow z artykułów sponsorowanych  napisanych specjalnie dla Ciebie z wysokiej jakości stron.
- 8 linków dofollow z komentarzy na wysokiej jakości stronach informacyjnych
- 20 linków dofollow z polskich for (jako anchor albo URL - do wyboru) 
- 20 linków dofollow jako obrazek 
- 10 linków nofollow z komentarzy z blogów wysokiej jakości
- 15 linków nofollow z fanpage-ów Facebook (15 różnych fanpageów)

 

W sumie 80 unikalnych linków DF/NF (55/25) 

 

 

Koszt usługi: 399 zł netto (490,77 zł z VAT)

 

 

Czas realizacji: do 30 dni 

 

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury

 

Kontakt i dane firmy:
BLACK HOOD PRESS
Tomasz Gancarczyk
Ul. Przy Torach 19
43-382 Bielsko-Biała
NIP: 9372372079
 
kontakt@blackhood.pl
Tel: 509-933-943
GG: 5089515
lub PW


Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Masz już własne konto na WhitePress

Polecam również Praca Bielsko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy