Jump to content

[Sprzedam] Generator tekstów na strony zapleczowe i nie tylko

Recommended Posts

Program:

• Aplikacja okienkowa pod windows/linux (napisane w Python)
  • Tworzy teksty na bazie pliku dane.txt
  • Bajecznie prosty w obsłudze
  • Google łyka te teksty (dobre pod różne SWL)
  • Tworzy teksty w plikach od 1.txt.....1000.txt
  • Na przykładzie ok 4k tekstu tworzy 200 tekstów 1k w ok minutę (na starym lapku) -

im większy plik dane.txt to czas pracy się wydłuża.

• Na PW mogę pokazać przykłady stron opartych o tekst z generatora siedzących w google 6-7 lat - tak więc jest w pełni indeksowalny

• Za niewielką dopłatą istnieje możliwość wprowadzenia mniej lub bardziej istotnych zmian w działaniu programu

image.thumb.png.8401c7f761e3a724c04805964245476a.png

Przykładowy wygenerowany tekst:

Cytat
  Cytat

Każdym kraju europejskim, sposób nieznany zaprzysiężeniu przez pana właśnie teraz rozstrzyga się Polski, ale w przeszłości, tak los nie dla rządu, To, że praca, wysiłek, cierpliwość, odpowiedzialność te cztery lata przetrwała który ustąpił, czy dla tak naprawdę od których czy też tym, dobrobyt każdego to łatwe, nałożone na rządu, całej prace będę przez ten państwa Europy i świata, najnowszej historii.Ten wielki cztery lata i teraz rozstrzyga się w jakich przyszło nam Jest oczywistym i bardzo być nakierowane praca, wysiłek, cierpliwość, tylko Polski, ale w że ten wynik osobna w szczególności.Chcę będę prowadził. To jest od kogokolwiek uznania podziękowania.Chcę podziękować wszystkim milionów Polaków, których praca, krótkim zdaniu przypomnieć może czy dla tych od których zależy To jest zaszczyt odpowiedzialność pozwoliły nam prowadził. To wyboru. To przede wszystkim moment, kiedy prezydenta Rzeczpospolitej ten wynik jest możliwy Europy, przede wszystkim przyszłość który odpowiada na determinację.

Cena: 50 zł

Kontakt : PW ,  tla[wiadomoco]vp.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By johnan
      Cześć
      Na wstępie przywitam się z wszystkimi, ponieważ to mój pierwszy post.

Chciałbym zapytać o coś takiego :

Poszukuję programu, skryptu, CMS-a itp który miałby takie funkcje :
      Generowanie stron RWD lub AMP ( jeśli to możliwe ) i zapisywanie ich jako html.
      Do tego musiałby być wgrany moduł FTP do wysyłania całych stron na serwery.
      Generowane strony RWD musiałby by zapamiętywane przez program czyli. np. generujemy stronę składającą się ze strony głównej oraz iluś tam podstron.
      ( Wszystkie oczywiście strony mają fotki, text, linki, może jakieś video i inne rzeczy co są teraz w modzie )
      Po wygenerowaniu strony wgrywamy ją na na serwer ale ..... nasz program ma w pamięci jak ta strona wygenerowana wyglądała. Ponieważ za np. kilka dni dodajemy do naszej strony kolejną podstronę i generujemy całość. Wcześniejsze strony pozostają bez zmian a nowa podstrona jest do nich dodawana.
      Generator stron RWD  musi posiadać mechanizm automatycznego tworzenia contentu, słów kluczowych, synonimów, i innych potrzebnych do tego aby strona miała wzięcie w wyszukiwarce.
      Dobrze by było aby też był moduł obsługi linków z zapleczem do monitoringu gdzie i jaki jest użyty, pod jaką frazą itp.
      Tak samo generowanie stron musi być automatyczne ale w sposób zaplanowany, zdefiniowany - czyli np. generujemy stronę z 15 podstronami, w których określamy jakie słowa kluczowe mają być zawarte na danej podstronie.
      Szablony generowanych stron powinny być oparte na darmowych w WordPressie czy innych - tak aby by było w czym wybierać. Powinien też być zawarty jakiś edytor prosty dla wprowadzania jakichś zmian w danym szablonie.

Tyle na wstępie.
      Taki program dużo ułatwił by mi pracę.
      Aktualnie zrobiłem sobie ręczny generator stron w php ale niestety nie są one RWD. Dodatkowo kolejnym programem konwertuję je do statycznych html i później wgrywam na serwery.
      Wszystko to trwa wieki, dlatego pytam to coś nowego.

Ktoś zapyta dlaczego statyczne html.
      Już mówię - bo mam dziesiątki stron zrobionych na darmowych serwerach tu i tam. Strony postawione nawet  w 2003 roku, bez złej historii, banów itp.  Szkoda takich domen, a niestety często i gęsto nie mają nawet php. Tylko można tam wrzucić html. Niekiedy nawet  z ograniczeniami. Ale za to są czyste od spamu i ta jak sadzę daje im jaką wartość wymierną.

Jak sądzicie - ma sens taki program ?
      Może macie lepsze opcje, alternatywne do tego.

Pozdrawiam
    • By Damian Wojakowski
      Witam szanowne grono pozycjonerów!

3 miesiące temu zacząłem pracuję nad projektem, który za główne zadanie ma pomóc pozycjonerom w tworzeniu, zarządzaniu i utrzymywaniu ich farm, jednak z czasem zaczęły pojawiać się pytania w mojej głowie - z tego też powodu otwieram ten temat.

Chciałbym tutaj zaciągnąć waszej porady - chodzi mi głównie o pozycjonerów - co do użyteczności oraz trafności narzędzi, które są w trakcie tworzenia.

1. Co tworzę?
      Może zacznę od szczegółów, abyś wiedział czym się zajmuję - pracuję nad systemem, który ma ułatwiać zarządzanie i utrzymywanie "farm". Staram się działać według dwóch dewiz, tj. przydatności i prostoty.

System składa się z dwóch "elementów":
      1. Centrum zarządzania ("Matka") - tutaj logujesz się i zarządzasz innymi stronami (farmami), do dyspozycji masz przeróżne narzędzia, które tworzą, rozsyłają i edytują teksty na "stronach dzieciach".
      2. Strony z treścią ("Dzieci", katalogi i strony z treścią), farmy, ogólnie strony z tekstem i linkami, którymi zarządzasz przez ich API - jednak możesz się także na nie logować i zarządzać z poziomu panelu administratora każdej pojedynczej strony.

2. Szczegóły
      Idea jest taka, że jest jedno Centrum Zarządzania (Matka), które komunikuje się przez API ze stronami z tekstem/linkami (dzieci) i wydaje im polecenia (generowanie treści, akceptacja treści - w przypadku katalogów - itd.).

Główne punkty: Jeśli przykładowo posiadasz farmę składającą się z 5/50/100/1000 stron, to zamiast logować się na każdą stronę, wystarczy że zalogujesz się do Centrum Zarządzania i tam za pomocą  prostego menu obsłużysz wszystkie strony (przez API) - jedno logowanie i działanie na wszystkich stronach (prostota).

I teraz meritum sprawy - system jest w budowie, strony "dzieci" (katalog/CMS) został stworzony przeze mnie, waży bardzo mało, niecałe 3 MB, chciałem utrzymać niską wagę, aby można było go błyskawicznie instalować - wystarczy tylko skopiować pliki i strona działa (domyślnie wykorzystuje bazę danych w pliku, tj. SQLite, także nie musisz tworzyć bazy MySQL - choć możesz)

Wiem, że tworzenie i generowanie tekstów to ważna sprawa, także jednym z podstawowych modułów jest kreator tekstów - tworzymy jeden wzór tekstu, gdzie dla każdego słowa dostarczamy jakieś alternatowy (rozdzielając je domyślnym znakiem), a generator z jednego tekstu potrafi utworzyć setki alternatyw - i przy pomocy API rozesłać je do stron dzieci, dzięki czemu przy jednym kliknięciu można wygenerować setki tekstów i rozesłać je do setek "stron dzieci" w ciągu dosłownie kilku-kilkunastu sekund.

3. Meritum Sprawy
      Tylko teraz nurtuje mnie jedna sprawa - czy dalej rozwijać niestandardowy system CMS/katalog (dziecko), czy może lepiej byłoby, gdybym stworzył plugin do np. Wordpressa. Wtedy Centrum Zarządzania mogłoby komunikować się z blogami na Wordpressie i operować na tym systemie CMS.

Nie ma się co oszukiwać, Wordpress jest chyba jednym z najczęściej używanych narzędzi - a do niestandardowego CMS-a/Katalogu ludzie mieliby mniejsze zaufanie.

Proszę o opinie w sprawie "Wordpress vs Niestandardowy CMS/Katalog jako "dziecko" dla Centrum Zarządzania".
      Proszę także o opinię w sprawie tego systemu  - Czy skorzystałbyś z takiego systemu i czy widzisz w nim jakiś potencjał?

Pozdrawiam,
      - Damian W.

PS 1 Osoby zainteresowane projektem zapraszam do kontaktu - wiadomość na PRIV. Wysłucham wszelkich uwag i podpowiedzi - możesz mieć duży wpływ na wygląd oraz funkcjonalność systemu. Zaoferować mogę wcześniejszy dostęp do wersji Beta dla pierwszych kilku zainteresowanych osób.

PS 2 Co do terminu wydania systemu - na razie jest nieokreślony, nie chcę obiecywać żadnych dat, mogę jedynie zagwarantować, że system zostanie wydany najpóźniej w 2016 roku. Czym większe zainteresowanie, tym wcześniej. Nie ukrywam, że pracuję też nad innymi projektami, także różnie rozkładam swój czas.
    • By banalny
      Generator treści pod różne śmietniki z tego wątku: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/147817-generator-generator-tresci/ Program: * Tworzy teksty na bazie pliku dane.txt * Bajecznie prosty w obsłudze * Google łyka te teksty (dobre pod różne śmietniki) * Tworzy teksty w plikach od 1.txt.....1000.txt * Na przykładzie ok 4k tekstu tworzy 200 tekstów 1k w ok minutę (na starym lapku) - im większy plik dane.txt to czas pracy się wydłuża. Przykładowy wygenerowany tekst: Ten sam przemielony przez google translator:
      Cena: 40 zł Kontakt : PW, tla[zwierz]vp.pl,GG 4733680 (najszybciej!)
    • By banalny
      Generator treści pod różne śmietniki z tego wątku:
      http://www.forum.optymalizacja.com/topic/147817-generator-generator-tresci/
      Program:
      * Tworzy teksty na bazie pliku dane.txt
      * Bajecznie prosty w obsłudze
      * Google łyka te teksty (dobre pod różne śmietniki)
      * Tworzy teksty w plikach od 1.txt.....1000.txt
      * Na przykładzie ok 4k tekstu tworzy 200 tekstów 1k w ok minutę (na starym lapku) -
      im większy plik dane.txt to czas pracy się wydłuża.
      Przykładowy wygenerowany tekst:
      Ten sam przemielony przez google translator:
      Ostatni test na domenie pozycjonowanej na łatwe frazy (2-3 członowe):
      * tekst ok 4k znaków z generatora
      * 3k gotlinka na 6 fraz
      pozycje: 11,11,13,21,22
      trzyma się ok miesiąc cały czas (mogę pokazać na gg domenę)
      Cena: 30 zł
      Kontakt : PW, tla[zwierz]vp.pl,GG 4733680 (najszybciej)
    • By Site.net
      Witam
      mam do sprzedaania generator tresci jjest to tresc w 100 % unikalna !
      sam uzywam tekstow i strony trzymaja sie ponad rok i zero banow !
      Program potafi bardzo wiele w jego panelu mozemy ustawic :
      -folder zapisywania tekstow
      -dodadatkowe slowa ktore beda losowo uzyte w tekstach mozna od razu dac link z anchorem
      -ilosc znakow
      -ilosc tekstow
      -ilosc kategorii w tekscie
      -ilosc tagow w tekscie
      Teksty sa zapisywane kazdy w osobnym notatniku w postaci:
      TYTUL
      KATEGORIE
      TAGI
      TEKST
      Kontakt:
      biuro[at]site.net.pl
      PW
      Pozdrawiam.
      Site.Net
      ul. Krzywa 16a
      37-400 Nisko
      NIP 8652489617
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy