Jump to content

Obsługa płatności w otwarty.pl mini

Recommended Posts

Udało mi się z tą instrukcją - działają płatności:-] Przyjazny Katalog Stron
To taki żart? Po pierwsze po wejściu do katalogu nie ma żadnych informacji, że katalog płatny, dopiero w szczegółach, po drugie 6zł za wpis w nie za indeksowanym katalogu, nawet Onet.pl wydaje się być tańszy. Po trzecie piszesz, że działa... i ja mam w to uwierzyć jeśli jeszcze nie podałem kodu, a dostaję informację:
Podaj prawidłowy kod zakupiony SMSem

blad

..i mam zaryzykować pieniądze?

Już nie chodzi o kwotę itp. Twój katalog możesz nawet dać sobie nawet 20zł, ale nie wprowadzaj innych w błąd, że wszystko działa.

Mar.

Sprawdź dlaczego wyświetla się błąd, podejrzewam, że jest to wina walidacji formularza (waliduje się przy wczytaniu, strony, a nie po wysłaniu formularza), poza tym warto pozmieniać na tej stronie kodowanie polskich znaków diakrytycznych, bo trochę dziwnie wyglądają "krzaczki" na stronie, gdzie dodaje się wpis (jak robiłeś to w notatniku, możesz przekonwertować sobie znaki - chociażby tym konwerterem: http://www.kurshtml.boo.pl/generatory/win2iso.html).

6,10zł, to według mnie za duża kwota jak na świeży, standardowy katalog, ale to tylko moja uwaga. Ja np. w swoim proponuję wpisy za 2,44zł, bo chodziło mi o bardziej wartościowe wpisy, a kasy nie nastawienie się na "kokosy" ;-). Dzięki drobnej opłacie pozbyłem się mnóstwa spamu.

Edited by Melma

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję za cenne uwagi i pragnę poinformować, że to nie był żart:-(

próbuję coś zrobić, najprawdopodobniej "błądzę" ale jak ktoś może pomóc to niech pomoże

wiele osób jest zainteresowanych obsługą płatności w swoich katalogach ale nikt wcześniej nie udostępnił działającego kodu do tej modyfikacji

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

• 5 months later...

Potwierdzam że ten skrypt działa na wersji 2.0, ale mam kilka małych trudności.

Po pierwsze to jest ten błąd który jest opisany wyżej. nie powoduje on problemów przy dodawaniu kodu sms.

Inny problem i trochę poważniejszy jest z dodawaniem zmodyfikowanych wpisów.

Dokładnie chodzi o to że gdy chcę coś dopisać lub zmienić opis strony lub słowa kluczowe to po dodaniu kodu i zatwierdzeniu wpisu, skrypt wysyła formularz z pobranymi danymi z meta tagów, bez żadnych zmian.

Gdzie może być problem ?

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Polecam zapoznanie się z modyfikacjami skryptu na demo.melma.pl. Spośród wielu zmian (między innymi: zmiana szablonów graficznych, dodane konta administratorów/moderatorów, zarządzanie komentarzami do wpisów...) jest także zaimplementowana funkcja kodów Premium SMS.

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

• 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 years later...

Sądząc po tym, że ostatni post był 8 lat temu nie sądzę by to zrobił autor oprogramowania, więc jeśli masz otwarty kod PHP to Możesz sobie integrować dozwoli....

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik: