Jump to content
Mirat

Kto pozycjonuje strony podane w poście

Recommended Posts

Potrzeba dobrego pozycjonowania i wzrostów na poziomie laziekaplus.pl.

Właśnie zakończyliśmy współpracę z agencją, która narobiła sporego bałaganu.

Mirat. Więcej niż meble

Ostatnio szukałem zlewozmywaka stalowego 60x120 - fascynujące, że nikt nie ma LPków porobionych pod słowa kluczowe z wymiarami jak to jest np w materacach czy stelażach czy łóżkach ;) 

Pytanie: co jest do zrobienia/osiągnięcia? Jakie są KPI?

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Godzinę temu, zgred napisał:

Pytanie: co jest do zrobienia/osiągnięcia? Jakie są KPI?

Jak widać w np w Senuto zaliczyliśmy spory spadek, konkurencja nas wyprzedziła.

Zależy nam na odbudowaniu pozycji i stabilnym wzroście podobnym do lazienkplus, czy 123lazienka, naszym celem jest ruch organiczny na poziomie 100K miesięcznie.

• Like 1

Mirat. Więcej niż meble

Ale w czym jest problem, jeśli macie odpowiedni budżet to ok100k misecznice to nic nadzwyczajnego.

re287am9.jpg

Ostatnio w meblach sporo się działo w czasie aktualizacji Googlowych. Jeśli Wam nie przeszkadza, że mam drugiego klienta w tym segmencie to zapraszam na pw.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Godzinę temu, MaxPan napisał:

Ale w czym jest problem, jeśli macie odpowiedni budżet to ok100k misecznice to nic nadzwyczajnego.

Problem ze znalezieniem dobrej agencji.

Mirat. Więcej niż meble

Robiłem frazę meble i inne główne związane z meblarstwem + długi ogon kilka lat. Ta firma (znany producent mebli) z którą ja współpracowałem w końcu zdecydowała się na stworzenie swojej własnej wewnętrznej komórki seo.  

7 godzin temu, mikee napisał:

Robiłem frazę meble i inne główne związane z meblarstwem + długi ogon kilka lat. Ta firma (znany producent mebli) z którą ja współpracowałem w końcu zdecydowała się na stworzenie swojej własnej wewnętrznej komórki seo.  

A co możesz nam zaproponować? Co jest przyczyną spadków?

Mirat. Więcej niż meble

Posted (edited)

W dniu 26.06.2020 o 21:21, Mirat napisał:

A co możesz nam zaproponować? Co jest przyczyną spadków?

To złożony temat i bez solidnej analizy trudno coś powiedzieć. Chociaż na tyle na ile znam temat branży meblarskiej, to pewnie chodzi o słaby linkbuilding 😐 . Nie jest łatwo przeskoczyć np producenta mebli, który w profilu linków ma np. setki naturalnych (i dopilnowanych przez seo) linków df np z profili giełdowych takich domen jak bankier.pl , stoq.pl, forsal.pl,  gpw.pl czy bbc.com, wsj.com i masę innych naturalnych linków wynikających z ich popularności + jakieś bardzo stare domeny, które też mają swój profil linków, a są wykorzystywane do 301ek. 

Edited by mikee
  • Thanks 1

I dodam, że jak wchodzi w grę link building to oczywiście sprawa rozbija się o miesięczny budżet. 

• Like 1
  • Thanks 1