Jump to content

Recommended Posts

Uszanowanie !

Nazywam się Mateusz Pilarczyk, od lat działam w internecie, jednak dopiero od niedawna interesuje się tematem SEO, czy webmasteringiem. Przeczytałem już obszerną książkę na temat SEO, ale zdania są bardzo podzielone. Mam nadzieję, że tutaj uda mi się przyswoić wartościową wiedzę i moja strona w końcu zacznie być widoczna :).

Swoją drogą był bym bardzo wdzięczny za wszelkie rady odnośnie modyfikacji strony pod kątem seo, pozycjonowania. 

Człowiek uczy się całe życie. Pozdrawiam

• 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By polegalu
      Hej!
      Jestem nowa i dopiero zaczynam przygodę z SEO. Do tej pory zajmowałam się copywritingiem, ale ambicje zmuszają mnie do zgłębienia tematu optymalizacji i pozycjonowania . Mam nadzieję, że się od Was dużo nauczę.
    • By Oks
      Witam,
      Jestem nowy na forum i chcialbym sie ze wszystkimi przywitać
      Oprócz tego, w tym temacie chciałbym poruszyć dwa problemy które ostatnio napotkałem.
      Po pierwsze posiadam sklep ze sznurami dylatacyjnymi (nie wiem czy można dodać link, więc w razie czego nie dodaję, jeżeli jednak można to prosze o informację, a dodam aby był większy pogląd na to o co chodzi).
      Stwierdziłem, iż ten sklep, który posiada generyczną nazwę wypozycjonuję pod frazy które swoją drogą są bardzo łatwe do pozycjonowania.
      Po dodaniu do 2-3 katalogów, nagle pojawiłem się po jednym dniu w top 1-2 w Google (jak wspomniałem nikt nie pozycjonuje się na te nazwy).
      Nie trwało to jednak długo. Po kolejnych 2 dniach spadłem we wszystkich hasłach poza top 100 Googla.
      No i w związku z tym chciałbym się Was zapytać, czy oznacza to iż teraz już bardzo ciężko będzie mi poprawić pozycję? Czy jest jeszcze nutka nadzieji dobrze się wypozycjonować?
      Dodam, iż według mnie problemem może być to, iż tworząc stronę na szybko bardzo olałem SEO i opisy przedmiotów. W większości Meta opis, treść oraz link wyglądał mniej więcej tak: sznur dylatacyjny polietylenowy 6mm.
      Teraz zacząłem to zmieniać i dodawać opisy do przedmiotów, ciekawe Meta opisy i tytuły.
      Mam jednak w związku z tym drugi problem. Ponieważ de facto w moim sklepie sprzedaję około 20 przedmiotów. Wszystkie te przedmioty to tak na prawdę to samo (sznur dylatacyjny) jednak o różnych grubościach. Tak więc do wszystkich pasuje dokładnie ten sam opis! Czy dając taki sam albo bardzo podobny opis oraz Meta tagi do wszystkich przedmiotów na stronie narażam się Googlowi? Jeżeli nie to jak to obejść? To tak jakbyście posiadali sklep z tuszami do drukarki tylko jednego producenta tylko jednego koloru, ale w 20 różnych pojemnościach od 5 ml do 5 l. Ciężko jest wymyśleć jakieś oryginalne opisy dla każdego tuszu który z grubsza jest identyczny
      Z góry dziękuję za każdą radę,
      Pozdrawiam
      Mieszko
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy