Jump to content
MaxPan

[PROXY] Tanie, szybkie, sprawdzone proxy pod Xevil 4.0.x (Recaptcha2) , Xneolinks, GSA, Inne

Recommended Posts

Przy za kupie Xevila. Xneolinks, Xrumera wiele mnie pyta jakie Proxy najlepiej użyć do rozwiązywania Recaptcha 2, harwestowania, inne.

Chciałem by podzielić się bardzo opłacalną opcja do zakupu tego typu proxy.  Na przykład kupony dzisiaj pakiet 500 proxy IPv6, na 2 tygodnie kosztował za całość 19,71 zł. Nawet nie chce mi się liczyć ile kosztuje 1 szt bo to dosłownie grosze. 

Do Xevil (Recaptcha2) najlepiej kupować dedykowane proxy IPv6 w ilości ok 500 szt tak kupiłem ja.  Autoryzacja login i hasło lub IP. Xevil od wersji 28 obsługuje już proxy na login i hasło więc nic nie zmieniamy oprócz opcji exportu należy eksportować proxy:port:login: hasło . Obok przycisku Export jest miejsce gdzie możemy wpisać w jakim formacie exportować proxy. To sa proxy tunelowe co znaczy dostajemy to same IP na rożnych portach i login, hasło. Na wylocie z tunelu stoją właściwe ukryte przez użytkownikami. 

W takie cenie cięzko znaleźć coś podobnego : prywatne, Google OK, rotacja na wylocie, szybkość  0,75 Mbs. Jeśli ktoś chce przetestować można kupić 500 szt na 3 dni, wyjdzie jakieś 3 zł  za 500 szt. Nie ma PayPal ale można płacić Polska kartą ( iPKO dziala, tak wlasnie kupuje), kwota od razu zostanie prze-konwertowana. Można kupić również IPv4 prywatne, lub publiczne. Ale dla Xevil pod Recaptcha 2 ( inne czynności, na przykład sprawdzenia pozycji) IPv6 prywatne najlepszy wybór pod względem cena/jakość.

PRZY ZAKUPIE SPRAWDZAJCIE DOKŁADNIE JAKIE PROXY KUPUJECIE BO PRYWATNE IPv4 KOSZTUJĄ W 30 RAZY DROŻEJ.

yul8livw.png

il2finag.png

Ref link do zakupu PROXY HOUSE

Link bez refa  www.proxy.house

p.s scrapebox IPV6 proxy nie sprawdza, pisze wszystkie nie działają. Xneolinks sprawdza, Xevil również. Pamiętajcie na hostingu maja być odblokowane inne porty bo  wtedy niektóre z tych 500 proxy mogą nie działać.

Do Xevil należy dodawać proxy wybierając opcje HTTP list, i w plik txt dodając http://ip:port:login:hasło. Jedno proxy pod drugim.

Do Xnelinks jak zwykłe ip:port:login:hasło. W panelu można zmienić autoryzacje po IP zamiast na login i hasło.

• Like 1

re287am9.jpg

wlot do tunelu stoi na 45.x   ale co na wylocie nie sprawdzałem jeszcze. Na razie testowałem ich na Xevil i na Check4WEB, jak na tą cenę działają dobrze. 

re287am9.jpg

Obsługuje, ale ja pisałem wyżej właściwe proxy IPv6 stoją na wylocie z tunelu, w soft dodają się normalne IPv4 proxy czyli IP:PORT:LOGIN:HASŁO

Nie każda miejscówka obsługuje IPv6 dla tego do postowania takie proxy na razie nie nadają się, ale do reszty czynności tak. Najlepiej wykorzystywać IPv6 do pracy z serwisami grupy Google, social marketingu, harwestowania, sprawdzania pozycji w Google, inne. 

Proxy można kupić dla testów nawet na 3 dni i samemu sprawdzić. 

Dla tych co mają problem przeliczeniem rubli w złotówki przykładowe ceny:

100 prywatnych IPv6 (nadają się pod harwest, rozwiązywanie Recaptcha 2, autorejetsracji i prace z Gmail, Facebbok, YouTube,  inne) kosztują 6,04 zł za 30 dni, za 100 szt

5 prywatnych IPv4 (nadają się na posting ) kosztują ok 15.71 zł za 30 dni, za 5 szt.

• Like 1
  • Thanks 1

re287am9.jpg

Posted (edited)
13 godzin temu, MaxPan napisał:

100 prywatnych IPv6 (nadają się pod harwest, rozwiązywanie Recaptcha 2, autorejetsracji i prace z Gmail, Facebbok, YouTube,  inne) kosztują 6,04 zł za 30 dni, za 100 szt

5 prywatnych IPv4 (nadają się na posting ) kosztują ok 15.71 zł za 30 dni, za 5 szt.

Mogę prosić o rozjaśnienie odnośnie wariantu IPv6? Generalnie w kontekście pracy seo, IPv6 vs IPv4. Najlepsze praktyki.  Bo te ceny to naprawdę złoto.. patrząc na to ile płacę (tylko mam wariant semi-dedicated). Rozumiem, że przez IPv6 najlepiej robić np. jednorazowe akcje? Do których potem nie potrzebujemy ponownie wrócić? 

Edited by Seowca

w Panelu klienta w zakładce serwisy jest narzędzie do testowana czy strona, serwis obsługuje IPv6.

Cytat

Najlepsze praktyki. 

Napisałem w tym temacie co można robić tym typem proxy, jeśli to za malo możesz kupić IPv4 i tak jest taniej znanych mi innych serwisów.

Cytat

Rozumiem, że przez IPv6 najlepiej robić np. jednorazowe akcje? Do których potem nie potrzebujemy ponownie wrócić? 

Nie rozumiem w ogóle pytania, to są proxy i tyle nic nadzwyczajnego. W tym przepadku jest nadzwyczajna wyłącznie cena. 

Jeśli oczekujesz, że podam niszy do których wykorzystuje te proxy to również napisałem ogólnie w poprzednich postach.

Test na 3 dni kosztuje parę złotych, wiec po prostu przetestuj i tyle. 500 szt na 3 dni, wyjdzie jakieś 3 zł 

• Like 1

re287am9.jpg

Posted (edited)
39 minut temu, MaxPan napisał:

Jeśli oczekujesz, że podam niszy do których wykorzystuje te proxy to również napisałem ogólnie w poprzednich postach.

Test na 3 dni kosztuje parę złotych, wiec po prostu przetestuj i tyle. 500 szt na 3 dni, wyjdzie jakieś 3 zł 

Zmierzałem do tego, że jeśli gdzieś wielokrotnie się trzeba zalogować lepiej trzymać stałe IP. Więc wtedy opcja prywatnych IPv4 lub jeśli przejdzie test to private IPv6 też chyba mogą być (są tańsze). A shared IPv6 w tej cenie rzeczywiście dają.. spore możliwości jak się pomyśli :) 

Edited by Seowca

Cytat

. A shared IPv6 w tej cenie rzeczywiście dają.

Ale ten serwis nie sprzedaje takich proxy. Sprzedaje 3 typy proxy  Individual IPv4, Individual IPv6, Shared IPv4

Czyli po Polsku Prywatne IPv4, Prywatne IPv6, Współdzielone (3 osoby) IPv4.

re287am9.jpg

W dniu 22.05.2020 o 08:09, MaxPan napisał:

Ale ten serwis nie sprzedaje takich proxy. Sprzedaje 3 typy proxy  Individual IPv4, Individual IPv6, Shared IPv4

Czyli po Polsku Prywatne IPv4, Prywatne IPv6, Współdzielone (3 osoby) IPv4.

Dziś porobiłem trochę testów z IPv6. w Scrapebox daje error, ale generalnie śmiga. w sofcie do sprawdzania pozycji error, ale też przechodzi.

Jeszcze raz dzięki @MaxPan.

• Like 1

Cytat

ale generalnie śmiga.

musi śmigać, to z jednej z instalacji z dzisiaj 

6z2c6xc5.png

Ddla tych co nie wiedzą 

Good : ilość poprawnie rozwiązanych Recaptcha2

Money saved: ilość kasy którą trzeba by było wydać na rozwiązywanie tej ilość Recaptcha2 przez płatne serwisy typu 2captccha, inne

Bad SiteKey to błędna captcha, to znaczy, że na tej miejscówce pojawiła się Recaptcha 3, lub kod Recaptcha 2 został nieprawidłowo wdrożony na stronie.

Bad: soft nie rozwiązał Recaptcha 2 w ustalonym terminie czasowym 

IP banned : soft trafił na zbanowane proxy ale wziął kolejne z listy. 

Mniej jak 10% pojawiających się banów przy tej ilości proxy (500 szt) i tej prędkości jest dobrym wynikiem.

Cytat

w sofcie do sprawdzania pozycji error

Check4web sprawdza i pokazuje, że proxy OK i pozycje sprawdzone. 

re287am9.jpg

@MaxPan ten screen jeśli mogę zapytać, przy jakiej ilości wątków modułu Recaptcha2? 

Edited by s_matysik

na tej instalacji z foto 50, ale mam serwery gdzie 100 chodzi ale tam daje więcej proxy - 1000 szt IPv6 i serwer drogi. Na tym najdroższym, kimsufi 30-50 wątków to maksymalna ilość tam procesory stare i kanal tylko 100Mbs

• Thanks 1

re287am9.jpg