Jump to content
Sign in to follow this  
Achilles

[Wykonam] Linki z profili - szybka realizacja - faktura

Recommended Posts

Specjalizuję się w pozyskiwaniu linków z profili zakładanych na polskich i zagranicznych stronach/portalach/forach dyskusyjnych. Tylko sprawdzone miejsca! Gwarantuję szybkie i terminowe wykonanie zlecenia a także pełen raport po skończeniu linkowania.

Posiadam bazę 600 portali (200 stron PL, pozostałe zagraniczne, głównie EN), na których zakładam profile uzupełnione o krótki opis oraz link (URL lub anchor).

 

Oferta w pigułce:

- sprawdzona baza 600 serwisów(200x PL, pozostałe EN)

- profile z linkami osadzone na stronach z wysokim TF i DF (umożliwiam wybór stron do linkowania pod kątem parametrów TF i DF)

- każdy profil jest uzupełniony o opis (generowany z synonimu, pisany indywidualnie pod daną stronę i zlecenie)

- wszystkie profile z raport są indeksowane (w cenie pakietu)

- po zakończeniu zlecenia wysyłam pełen raport z likami prowadzącymi do założonych profili oraz wszystkimi dostępami (loginy i hasła do logowania na profile)

 

Informacje niezbędne do realizacji zlecenia:

Do rozpoczęcia profilowania potrzebuję adresu strony/podstron + informacji o słowach kluczowych (można wysłać dowolną ilość anchorów).

Zamawiający może także przesłać dodatkowe informacje dotyczące wyboru stron i realizacji zamówienia (parametry TF/DF, częstotliwość zakładania profili, informację o języku stron, na których mają zostać założone profile).

 

 

Wystawiam faktury!

-Cena: 0.8 zł brutto od profilu (przy większych zamówieniach cena do negocjacji)

-Minimalne zamówienia od 50 profili

 

Przy stałej współpracy lub przy większych zleceniach gwarantuję indywidualną wycenę uwzględniającą bardzo duże rabaty - zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów!

 

Kontakt i dane firmy:

Luppo Łukasz Czereczon
Jana III Sobieskiego 78
37-610 Narol
NIP: 7931567592

s.czereczon@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy