Jump to content

Recommended Posts

Podoba mi się szlachetny minimalizm designu tej strony. Nie ma zbędnych wizualnych bajerków i ozdóbek. Dzięki temu strona jest bardzo przejrzysta, wszystkie istotne informacje są właściwie wyeksponowane, łatwo je odnaleźć.

Dobry pomysł z dwoma dużymi portretami przewodników. Człowiek zawczasu chciałby wiedzieć, kto poprowadzi go na obarczoną niemałym ryzykiem przygodę życia na Orlej Perci. Te dwa sympatyczne oblicza budzą zaufanie i zapewne pomogą w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usługi.

 

Jeśli chodzi o technikalia - zwykle nie zaleca się używania fontu Comic Sans, w tym konkretnym przypadku jednak to nie razi, nadaje stronie nieco luźniejszego klimatu.

 

Sam blog bardzo ciekawy, posty profesjonalnie napisane i wyedytowane. Jeden z nich - Widmo Brockenau pozwolił mi zrozumieć specyficzne doświadczenie z przeszłości. Lata temu widziałem takie dziwo po wejściu na Świnicę, myślałem, że to halucynacje spowodowane rozrzedzonym powietrzem lub nadmiarem emocji (wielkie cienie na chmurach OK, ale ten świetlisty krąg a la Archiwum X?) Tymczasem okazuje się, że to zwykłe zjawisko optyczne.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W dziale kontakt do formularza i w opiniach warto dodać zabezpieczenie antyspamowe. Myślę że już odczułeś ilośc przychodzącego spamu, jeśli nie odczujesz:)

Na urządzenie mobilnych jest problem z podstronami: cennik, trasy rowerowe. Strzałka do przewijania ekranu pojawia się po prawej stronie obszaru strony, przez co np: na podstronie trasy rowerowe menu po rozwinięciu jest w ogóle nie widoczne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

strone zle sie czyta. popracowalbym nad paddingiem, marginesami i line height. ogolnie nad cssami ;)

strona nie jest zrobiona estetycznie. jezeli nie korzystales z cmsa a pisales sam od poczatku to pewnie sporo sie nauczyles ale gdybys oddal na koncu komus z poczuciem estetyki to strona bylaby milsza dla oka :)

 

Usługi prawne we wszystkich istotnych dziedzinach prawa - kancelaria prawna w Krakowie | Dentysta wawer który daje powody do uśmiechu  | Szukasz opiekunki do dziecka?

 

Link to post
Share on other sites

Pod kątem marketingu i sprzedaży usług ja bym dodał komentarze zadowolonych klientów. Potencjalni klienci pierwsze na co patrzą to komentarze i opinie innych. Jeżeli masz takowe  zdecydowanie warto dodać nawet anonimizując autorów. Osobiście na swoich stronach uprawiam może niezbyt chlubny proceder dodawania fakowych komentarzy i pozytywnych opinii, ale wnioski są jasne. Produkt zasypany pozytywami sprzedaje się dużo lepiej niż produkt bez żadnych opinii. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
W dniu 5.11.2020 o 13:56, MZaremb napisał:

a mogę prosić o ocenę

Ale co tu oceniać ? Strona na WP jakich miliony na jakimś tam szablonie nic więcej ....

Prędkość wczytywania na komórki:  ( 14 )  / komputery ( 61 ) .... więc bardzo słabo...

 

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy