Jump to content
MaxPan

Pracowałam jako "oszust"

Recommended Posts

Godzinę temu, MaxPan napisał:

zaczyna czytać już z innej kartki przylepionej na brzeg monitora. 

Z 10 lat temu wykonywałem usługi dla firmy windykacyjnej na U. Z pewnością nie wiecie o kogo chodzi ;)

Jakie frazesy mieli powypisywane na tych karteczkach.... Potem nastolatka dzwoni do emeryta i mówi,: "myślałam, że mam do czynienia z poważnym człowiekiem" :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Ja tylko 2 razy byłem w takim dużym Polskim call center i rzuciłem okiem własnie na te karteczki tam jeszcze strzałeczki byli w zależności tego jak toczy się rozmowa. Ogólnie nie łatwy o kawałek chleba i trzeba mieć "predyspozycje". 

re287am9.jpg

@Pyciak czym nagrywasz rozmowy?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Na komórkę Automatic Call Recorder wystarczy darmowa wersja najczęsciej.

Pozdrawiam

Pysio

• Like 2

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

ACR najlepiej ściągać z innego sklepu jak Google Play

re287am9.jpg

@MaxPan ale po co? z oficjalnego sklepu Google jak najbardziej wystarczy. Możesz wybrać kogo nagrywać kogo nie np wykluczyć żonę włączyć teściową. zapisuje teoretycznie chyba do 20 połączeń w praktyce więcej. Jakość nagrań bardo dobra. nie ma problemu ze zrzuceniem tego na komputer.

Pozrawiam

Pysio

• Like 1

4 godziny temu, Pysio napisał:

Automatic Call Recorder

Lipa po całości, zero nagranych rozmów, używam słuchawki bezprzewodowej, może to powód tej lipy...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Możliwe ja używałem i samego telefonu i słuchawek przewodowych i zawsze ładnie nagrywał, również mojej żonie dobrze nagrywał.

Pozdrawiam

Pysio

Cytat

ale po co? z oficjalnego sklepu Google jak najbardziej wystarczy. 

A Ty zainstaluj i zobaczysz na czym polega różnica, oczywiście jeśli Tobie wystarczają te funkcje z GP to niby po co.

re287am9.jpg

@Pysio Xiaomi ma automatycznie wbudowaną opcję nagrywania połączeń, nie pobierałem do tego żadnego oprogramowania.

Agencja SEO KWISS - SEO, SEM ze szczególnym naciskiem na obszar e-commerce. Dla klientów z PiO 10% zniżki na hasło: "googol".

PolandGSM.pl

@MaxPan a co to za argumentacja sam zobacz? Po prostu nie mam zaufania do wersji spoza oficjalnego obiegu. Jeżeli chciałbym pełne funkcje bym go zakupił. To trochę takie  jak ScreamFrog ma ograniczenie do 500 URL to zobacz poza oficjalnym obiegiem  co potrafi pełna wersja 😐

Pozdrawiam

Pysio

Cytat

a co to za argumentacja sam zobacz? Po prostu nie mam zaufania do wersji spoza oficjalnego obiegu. 

Ale ja nie mówię instalować z plików ale Google Play to nie jedyne oficjalne miejsce. Huawei ma swój sklep z aplikacjami, Xiaomi jak dobzre pamiętam ma, jest 9APS i inne. Jeśli nie masz zaufania do tych mieść to po co ja mam Tobie streszczać zmiany i tak nie zainstalujesz bo nie masz zaufania. Wiec taka argumentacja.  Pozdrawiam również.

re287am9.jpg

Godzinę temu, Beerbant napisał:

Lipa po całości, zero nagranych rozmów, używam słuchawki bezprzewodowej, może to powód tej lipy

Z reguły programy nagrywające rozmowy telefoniczne nagrywają za pomocą mikrofonu w urządzeniu

Istnieją słuchawki Bluetooth, które mają możliwość nagrywania rozmów.

• Like 1

Centrum Zdrowia Matki Boskiej..

Fundacja pomocy dzieciom 

albo 

Firma jakaś tam

Dzien dobry, dzwonimy bo zgłosił pan zapytanie (Ja he?) i już skierowaliśmy do pana kuriera z umową na zakup książek, telefonów oraz wzięcie pożyczki

Chyba ze dwa razy tego kuriera odprawiłem, ale co gdyby taki ktoś wysłany był do ludzi starszych

i jak pewien ojciec stosują chwyty

POMAGAMY DZIECIOM

Z BOGIEM

KAŻDY GEST SIĘ LICZY BY URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE

Poznaj Najlepsze konto firmowe w mbanku

Potrzebne ci konto osobiste, poznaj zalety konta w mbanku

W dniu 24.03.2020 o 12:19, m4k210 napisał:

Te mniejsze firmy oddają praktycznie wszystkie podatki Państwu - są w 100% sprawiedliwi.

a co ma piernik do wiatraka?

Do mnie dzwoni kobieta i mówi, że ich firma jest podwykonawcą Google :) 
Zapytałem: do czego Google wynajmuje podwykonawców? Odpowiedziała: np. taki producent samochodów nie produkuje opon, potrzebuje podwykonawców  :)

Na tym polega biznes, że niektórzy sprzedają coś bardziej, a inni coś mniej realnego. Jedni robią tak jak dla siebie, pod warunkiem, że znajdą człowieka, który będzie chciał za takie działanie zapłacić.

Prawdą jest też to, że niektórzy wolą wyrzucić w błoto 100 zł miesięcznie bo łatwiej jest naciągnąć gości na 100 zł i nie zrobić nić niż namówić go na 300 zł i w tej kwocie działać autentycznie i skutecznie.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

https://forum-natryskowe.pl a może wybierz sobie coś pożytecznego na Fotowoltaika