Jump to content

BotStar - chatbot z AI na stronę/messenger - $49 - jednorazowa opłata


Recommended Posts

Do trzech razy sztuka. Pisałem pół roku temu o innym chatbocie ze sztuczną inteligencją. Problem w nim polega na tym, że ludzie nie chcą z nim w ogóle podejmować rozmowy, gdyż jest podpisane "bot" pod wypowiedziami. Tak więc już pierwsza "zaczepka" w postaci autotriggera powoduje, że klienci mają świadomość, że to bot i nawet nie próbują pisać dalej.

 

W dniu wczorajszym pojawiła się oferta LTD, czyli z jednorazową płatnością tylko $49 i wygląda dużo ciekawiej. System sztucznej inteligencji można sobie wybrać - od Microsoft, od Facebook lub bez AI. W tej cenie można stworzyć dowolną liczbę chatbotów. Czyli mając 3 sklepy można wrzucić na wszystkie 3.

 

https://lesiu.click/botstar - $49 jednorazowo (reflink)

 

Nie chcę się jeszcze podniecać, ale wygląda naprawdę dobrze, ma mnóstwo możliwości, które dotychczas widziałem jedynie w najmocniejszych chatbotach z drogim abonamentem. Jest integracja z WordPress. Ma być niebawem z Woo, więc katalog będzie automatycznie eksportowany do bazy chatbota, by system AI mógł podpowiadać klientom konkretne produkty.

 

Istnieje opcja white label przy zakupie 3 sztuk. Wzrasta wtedy liczba osób mogących konfigurować boty (do 9) i pojawia się white label. Ja wziąłem właśnie tę opcję.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy