Jump to content
jaguar

Linki site-wide stosować obecnie czy unikać

Recommended Posts

Parę lat temu, widziałem zdecydowanie negatywne skutki za link site-wide nawet jeśli to był obrazek z title i alt lub anchor tylko nazwą strony. Natomiast obecnie konkurencja stosuje u siebie takie linki z dobrych, mocnych domen o site powyżej 20 tys i zastanawiam się czy też zdobywać lub wstawiać na własne (dobre) zaplecza linki site-wide z nazwą domeny jako anchor czy jednak wciąż bezpieczniej jest linkować np. tylko ze strony głównej mimo, że konkurencja ma site-wide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak linkowanie bezpieczne, chyba, że nofollow. Linki site-wide dalej kopią głownie, żeby profil linków domeny docelowej był taki że nie załączał algorytmy wyszukiwarki. W skrócie linki site-wide można stosować ale " z głową" jak kolejny typ linków do domeny ale nie glówne źródło. 


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kwestii pytania czy jest sens stosować linki site-wide zachęcam do spojrzenia na tym forum w prawy górny róg ekranu,sekcja Polecamy: :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako zróżnicowanie profilu linkowego możesz stosować. Jako głównie źródło linków w profilu linkowym nie. Jeżeli masz w profilu linkowym 100 domen i dodasz do tego 2 domeny z których będzie kierował link site-wide to nic się nie powinno stać, oczywiście jeżeli domena z której kieruje link nie jest zaspamowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

z której kieruje link nie jest zaspamowana.

a jeśli jest? co kol wiek to słowo znaczy


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest to ja bym osobiście odpuścił, ale co pozycjoner to obyczaj. Każdy ma chyba swoją definicje zaspamowanej strony, na której nie zostawiłby linka i mimo użycia takiego uproszczenia powinieneś chyba zrozumieć jego znaczenie. W tym przypadku za zaspamowaną stronę uważam taką, która nie jest na bieżąco moderowana, każdy może na niej zamieścić link do dowolnej strony pod dowolnym anchorem i tych linków są tysiące, zawiera treści o dosyć nielubianej tematyce itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy